چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۳ ق.ظ

جاسوسان ،جاسوس گیر شده اند..

 • نصردنا: پیامبر (ص) فرمودند : حق را پایمال نکنید که حق ،خود خداوند است. طبق فرمایش حضرت رسول اکرم (ص) هر انسانی باید  مدافع حق باشد ، چرا که حق ،فرا زمان و فرا مکان است ...
 • نصردنا: پیامبر (ص) فرمودند : حق را پایمال نکنید که حق ،خود خداوند است.

  طبق فرمایش حضرت رسول اکرم (ص) هر انسانی باید  مدافع حق باشد ، چرا که حق ،فرا زمان و فرا مکان است ،<کل یوم عاشورا و کل الارض کربلا>

  در هیاهو وجنجال های سیاسی، انسان درتشخیص  حق، گاه دچار اشتباه می شود.دراین خصوص به این جمله از حضرت امام روح الله خمینی (ره) اشاره می کنیم که یکی از ملاک های تشخیص دوست ودشمن است. امام (ره) فرمودند : دقت کنید و ببینید ، که دشمن چه کسانی را بیشتر مورد هجمه وحمله قرار می دهد، همان ها خودی هستند.

  هم وطن عزیز وگرامی آگاه باش !  در جبهه  نبرد ، هر جا را که دشمن بیشتر بمباران می کند ، همان جا نیرو های خودی هستند.

  بر همگان پوشیده نیست که دشمن، دهها سال است که نیروهای انقلاب را مورد هجمه قرار  می دهد،از ترورهای شخصیتی گرفته تا ترور های جانی وحتی بیولوژیک…

  در واقع آسان ترین روش در تخریب جبهه حق از سوی دشمن،ترورهای شخصیتی بوده است که از ابتدای تاریخ تابحال در جریان بوده که در جامعه امروزی این تخریب ، بیشتر از طریق رسانه صورت می گیرد و به ویژه از طریق شبکه های اجتماعی.

  در همه جوامع بشری ، قشری از مردم هستند که اهل پژوهش و تحقیق نیستند و دقیقا دشمن به دنبال جهت دار کردن اذهان عمومی و خرد جمعی این قشر است.

  مکانیزم این شیوه به شکل زیر است:

  شخصی به مردم گفت:من ستاره های آسمان راشمرده ام،هشت میلیارد است.

  مردم گفتند:چرا دروغ میگویی؟

  گفت:پس خودتان بروید وبشمارید….

  چه کسی به دنبال تحقیق میرود؟

  دراینجا دو راه بیشتر وجود ندارد:یا پذیرش هشت میلیارد ستاره ،یا تحقیق وپژوهش صحیح.

  کسانی که تحقیق نمی کنند مجبور به پذیرش هشت میلیارد ستاره هستند.

  اخیرا اصحاب رسانه ی بیگانه اخباری رادر فضای مجازی منتشر کرده اند در خصوص فرزند آیت الله صادق آملی لاریجانی خبر کذبی را منتشر کرده اند.

  پر واضح است که آیت الله لاریجانی تمام قد در مقابل دشمن ایستاده است وبه دنبال پیاده کردن منویات رهبری هستند. ایشان در برخورد با دانه درشت ها منفعل نبوده و اینکه از مواضع خود عقب نشینی نمی کند ، برای دشمن آزار دهنده است و لذا مسلم است که مورد هجمه قرار بگیرد. نکته برجسته این شبهه ، این است که کسانی فرزند آیت الله آملی لاریجانی را جاسوس خطاب می کنند  ، که در جاسوس و وطن فروش بودن خودشان ذره ای شک و تردید نیست.پر واضح است که اگر مدیریت کانال های تلگرامی آمد نیوز ، وحید آنلاین و مملکته را پیگیری کنیم به چیزی نخواهیم رسید  جز وابستگی مستقیم و غیر مستقیم به فتنه گران داخل و خارج نظام.در این خصوص ،مطلب زیاد است ولی محل بحث نیست. در اینجا محل بحث تحلیل و روش برخورد با اینگونه شبهات است و البته پاسخ آگاهانه آیت الله آملی لاریجانی.

  پاسخ اینگونه شبهات باید آگاهانه باشد. چرا که یکی از سیاستهای کلان دشمن به چالش کشیدن مسئولان نظام با طرح چنین شبهاتی است. در واقع دشمن می شود معلم و ما شاگرد او ، که به شبهات و سوالاتش پاسخ بدهیم  ، هر روز و هر شب .

  کدام عقل سلیم این کار را می کند و خودش را درگیر پاسخ گویی به این شبهات می کند. ؟!

  ابتدا باید به نحوی برخورد شود که شایعه در بستر جامعه بزرگ جلوه ندهد و فی الواقع بی ارزش بودن و بی اساس بودنش جلوه گر شود و لذا ظاهر این قضیه این است که ما به آن توجه نمی کنیم.

  اما در عین حال از شبهه نباید غافل شد و باید آن را مدیریت کرد تا در بستر جامعه اثر گذار نباشد.

  پاسخ به اینگونه شبهات یک بعد آشکار دارد و یک بعد پنهان..

  بعد آشکار …..

  دشمن با طرح اینگونه شبهات به دنبال ترور شخصیت ، به حاشیه کشاندن نیروهای تراز اول انقلاب، کند کردن سرعت نظام و در نهایت زمین گیر کردن نظام است. لذا در این شرایط یکی از روش های برخورد با شایعه عدم توجه به شبهه است. این عدم توجه بی اساس و بی ارزش بودن شبهه را می رساند. لذا شاهد بودیم که حضرت آیت الله آملی لاریجانی در جواب به این شبهه فرمودند… ارزش پاسخ گویی ندارد..

  این یعنی ، دشمن بداند که ملت ایران  فهیم هستند و دشمن را می شناسند و طرح اینگونه شبهات بی پایه و اساس ، تازگی ندارد.

  و اما بعد پنهان ….

  نباید از شبهه غافل شد و تحلیل گران سیاسی و اصحاب رسانه و اهل قلم باید به این شبهه پاسخ بدهند و اینها نباید غافل شوند ، نه اینکه خود آیت الله آملی لاریجانی ورود مستقیم کند ،  چرا که ورود مستقیم ایشان به این مسئله  برای نظام تبعات دارد و ایشان آگاهانه پاسخ دادند. سالهای زیادی است که دشمن سبک زندگی مقام معظم رهبری را اشرافی معرفی میکند و رهبر انقلاب آگاهانه برخورد می کند. آیا مقام معظم رهبری بیایند پشت تریبون و بگویند من ساده زیستم و  ….!؟؟

  این دیگران و خواص هستند که باید ساده زیستی مقام معظم رهبری را برای ملت تبیین کنند.

  نه خود ایشان.

  ختم کلام …

  امید آن است که روشنفکران ،  تحلیل گران و اهل قلم پر رنگ تر در این عرصه حضور پیدا کنند تا دشمن ذره ای خلاء وشکاف در این عرصه را احساس نکند وبه فکر طرح چنین شبهاتی نیفتد.

  من الله توفیق

  مهندس سید امین سجادی

  تبلیغات