دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۷ ب.ظ

کاهش محرومیت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران

 • مدير رسانه باشگاه نفت و گاز گچساران گفت: محروميت ميزباني تيم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران کاهش یافته است. به گزارش نصردنا امین دهقانی افزود: رایزنی‌های مسئولان باشگاه با کمیته انضباطی و سازمان لیگ فوتبال ...
 • مدير رسانه باشگاه نفت و گاز گچساران گفت: محروميت ميزباني تيم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران کاهش یافته است.
  به گزارش نصردنا امین دهقانی افزود: رایزنی‌های مسئولان باشگاه با کمیته انضباطی و سازمان لیگ فوتبال نتایجی خوبی داشته و احتمال لغو محرومیت افزایش پیدا کرده است.
  وی بیان کرد: محروميت ميزباني تيم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران کاهش یافته است.
  مدير رسانه باشگاه نفت و گاز گچساران تصریح کرد: تلاش مسؤولان باشگاه برای برگزاری بازی این هفته تیم فوتبال با شهرداری ارومیه در گچساران ادامه دارد و در صورتی که کمیته انضباطی تایید کند بازی در استادیوم شهدای نفت برگزار می‌شود و در غیر این صورت بازی در شهر اهواز خواهد بود.
  دهقانی عنوان کرد: لغو محرومیت میزبانی برای دو بازی آخر خانگی حتمی است.
  وی افزود: محرومیت فرشید علیزاده با تمام تلاشهایی که برای کاهش آن صورت گرفت در کمیته استیناف تایید شده است.
  مدير رسانه باشگاه نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: با رایزنی که با وکیل باشگاه شده پس از گذشت نیمی از مدت محکومیت مجددا درخواستی برای بخشش و کاهش محرومیت این بازیکن از سوی باشگاه داده خواهد شد.
  دهقانی بیان کرد: کلیه مدارک خبرنگاران ورزشی فعال جهت صدور آی‌دی کارت به روابط عمومی سازمان لیگ ارسال شده و کلیه کارت‌ها پس از صدور کارت‌های لیگ برتر و لیگ یک صادر می‌شود.

  تبلیغات