یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۰ ب.ظ

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ۴ بازی خانگی را در زمین بیطرف برگزار می کند

 • سرپرست تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: با توجه به حواشی تماشاگران در فصل قبل امسال چهار بازی خانگی این تیم در زمین بی طرف و بدون تماشاگر برگزار می‌شود. به گزارش نصردنا اسماعیل پناهپوری ...
 • سرپرست تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: با توجه به حواشی تماشاگران در فصل قبل امسال چهار بازی خانگی این تیم در زمین بی طرف و بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

  به گزارش نصردنا اسماعیل پناهپوری درجمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه تیم فوتبال نفت و گاز گچساران نسبت به سال گذشته دارای شرایط بهتری است.

  وی بیان کرد: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران جهت حضور در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور شرایط مطلوب و رضایت بخشی را دارد.

  سرپرست تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تصریح کرد: اعضای این تیم با دقت بسیار و تست های انجام شده انتخاب شدند.

  پناهپوری عنوان کرد: برخی از بازیکنان تیم نفت و گاز گچساران که در سال گذشته در این تیم حضور داشتند قرار داشتند قرار داد خود را تمدید کردند.

  وی گفت: اولین بازی تیم نفت و گاز گچساران روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه سالجاری در ساعت  ۳۰ : ۱۷ دقیقه مقابل تیم شهدای بابلسر در نورآباد ممسنی برگزار خواهد شد.

  سرپرست تیم فوتبال نفت و گاز گچساران خاطر نشان کرد:  با توجه به برگزاری اردوهای آماده سازی این تیم و جذب ۱۱ بازیکن که در میان آنها  دو فوتبالیست لیگ برتری وجود دارد شرایط خوبی برای بازی‌های امسال فراهم شده است.

  پناهپوری بیان کرد: با توجه به حواشی تماشاگران در فصل قبل امسال چهار بازی خانگی این تیم در زمین بی طرف و بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

  تبلیغات