چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۶ ب.ظ

اختصاص ۸ میلیارد تومان به فاز اول طرح بازسازی خیابان بلادیان در گچساران

 • نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اجرای فاز اول طرح بازسازی خیابان بلادیان در گچساران اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. به گزارش نصردنا غلامرضا تاجگردون ...
 • نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اجرای فاز اول طرح بازسازی خیابان بلادیان در گچساران اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
  به گزارش نصردنا غلامرضا تاجگردون در جلسه برنامه ریزی اجرای طرح بازسازی خیابان بلادیان در گچساران افزود: عملیات باز سازی خیابان بلادیان یک کار با ظرافت خاص بوده که زمان اجرای آن از اهمیت خاصی برخوردار است.
  وی بیان کرد: برای اجرای فاز اول طرح بازسازی خیابان بلادیان در گچساران اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اجرای خوب و به موقع این طرح با تعامل دستگاه های اجرایی این شهرستان میسر خواهد شد.
  تاجگردون عنوان کرد: تا کنون جلسات متعددی در خصوص اجرای طرح بازسازی خیابان بلادیان با شرکت عمران بهسازی برگزار شده است.
  وی گفت: تمان نقص های طرح با دقت بسیار برطرف شده و کاملا آماده اجرای این طرح بزرگ و تاثیر گذار هستیم.
  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اجرای طرح بازسازی خیابان بلادیان در گچساران به دلیل تردد مردم و وجود کسبه در این محل از حساسیت بسیاری برخوردار است.
  تاجگردون بیان کرد: تمام دستگاه های زیر ربط باید آمادگی لازم را داشته تا در صورت نیاز بتوانند به خوبی وارد عمل شوند.
  وی افزود: ظرف مدت ۷ روز آینده طرح احیا و باز سازی خیابان بلادیان در گچساران آغاز می شود.
  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیمانکار باید ظرف مدت ۱۰ روز تمامی تابلوها و اسپلیت های موجود در محل را جابجا کند.
  تاجگردون اضافه کرد: اقدامات تبلیغاتی در سطح شهر به صورت بنر و تبلیغات دیگر جهت آماده سازی ذهن شهروندان باید انجام شود.
  وی گفت: این طرح در یک زمانبدندی مشخص ۶ ماهه در صورت عدم وجود مشکل به اتمام می رسد.
  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهروندان بدانند که اگر این طرح به ضرر و زیان آنها بود هرگز اجرایی نمی شد.
  تاجگردون عنوان کرد: در صورت اجرای این طرح، سیمای شهرستان گچساران متحول شده و به پایلوتی در کشور تبدیل خواهد شد.
  وی گفت: طول این پروژه ۲۸۰ متر بوده که تلاش می شود تا در کمترین مدت زمان اجرا شود.
  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: زیباسازی مرکز این شهر قدیمی، دادن روح فضای مدرن شهری با در نظرگرفتن رفاه عمومی مردم از مهمترین هدف اجرای این طرح است.
  تاجگردون اضافه کرد: جهت رفاه حال کسبه و عدم ایجاد مزاحمت برای کسب و کار آنها کار اجرایی این طرح فقط در شب انجام می شود و تمامی نخاله ها و مواد زائد بوجود آمده در اثر تخریب بطور کامل از سطح خیابان جمع آوری و پاکسازی خواهد شد.
  جلسه ساماندهی و بازسازی خیابان بلادیان با حضور نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت درمجلس، معاون عمرانی استاندار، فرماندار گچساران، مدیر کل راه و شهرسازی استان و جمعی از مدیران شهرستان گچساران برگزارشد.

   

  تبلیغات