چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۴ ب.ظ

بعدازگذشت یک سال هنوز مدیران نمی دانند باید چه کاری را در برنامه ۴ ساله انجام دهند

 • نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس گفت: بعدازگذشت یک سال هنوز مدیران نمی دانند باید چه کاری را در برنامه 4 ساله انجام دهنددیگر درجلسات با انها حضور نخواهم داشت. به گزارش نصردنا غلامرضاتاجگردون درجلسه شورای ...
 • نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس گفت: بعدازگذشت یک سال هنوز مدیران نمی دانند باید چه کاری را در برنامه ۴ ساله انجام دهنددیگر درجلسات با انها حضور نخواهم داشت.

  به گزارش نصردنا غلامرضاتاجگردون درجلسه شورای ادارای گچساران افزود: با توجه به شرایط خاص در کشور مردم با حضور باشکوه خود در انتخابات دشمنان ایران اسلامی را ناامید کردند.
  وی بیان کرد: حرکت تروریستی دشمنان ایران اسلامی نشان دهنده ترس انها از حضور مردم ایران درکنار مسئولان نظام است.
  نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس تصریح کرد: در یک سال گذشته برنامه چهارساله ای را برای پیشرفت شهرستان گچساران وباشت تدوین کردیم.
  تاجگردون عنوان کرد: متاسفانه در خصوص اجرای این برنامه چهارساله هیچ اقدام موثری در دو شهرستان گچساران وباشت صورت نگرفته است.
  وی گفت: در این برنامه تدوین شده تلاش شده بود تا اقدامات عمرانیف اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را که در ۱۰ سال می توان انجام داد انها را چهارساله به پایان رساند.
  نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس خاطر نشان کرد: مدیران بدانند این که تنها به نام مدیر دلخوش کرده و پشت میز ریاست ان تکیه زنند کافی نیست .
  تاجگردون بیان کرد: در افتتاح بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران به دست وزیر بهداشت که به تازگی انجام شد وی پیشنهاد اختصاص این بیمارستان را به زنان برای اولین بار در سطح کشور مطرح کردند.
  وی افزود: متاسفانه از ان روز تا کنون مدیری این پیشنهاد که خود یک فرصت بسیار مناسب بود را پیگیری نکرد تا وزیر بهداشت به تزگی نیز این پیشنهاد را در اردبیل مطرح کردند.
  نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس خاطر نشان کرد: هیچ شهرستانی در جنوب کشور پتانسیل راه اندازی چنین طرح عظیمی را ندارد و این یک فرصت بسیار خوب برای گچساران و استان است.
  تاجگردون ادامه داد: با توجه به افزایش اعتبارات باید روند اجرای کارها نیز شتاب بیشتری پیدا کند نباید شهرستانی با این همه پتانسیل اینگونه شود.
  وی گفت: متاسفانه هنوز شاهد حواله کردن مردم برای انجام کارهایشان از سوی مدیران به نماینده و آوردن یادداشتی از سوی نماینده هستیم که این اصلا اقدام درستی نبوده وباید این فرهنگ جمع شود.
  تاجگردون اظهار کرد: بعدازگذشت یک سال هنوز مدیران نمی دانند باید چه کاری را در برنامه ۴ ساله انجام دهنددیگر درجلسات با انها حضور نخواهم داشت.
  وی تاکید کرد: معضل اصلی ما در شهرستان کار و اشتغال و طایفه گرایی است.
  تاجگردون عنوان کرد: من از مردم رای خواستم انها با اعتماد کامل رای خود رابه من دادند نه به شما روسای ادارات و نباید اجازه داد که مردم وطوایف از ما رنجیده خاطر شده و روی برگردانند.

  تبلیغات