چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۲ ب.ظ

مسئولان شهرستان گچساران در رد شدن آقای باطولی هیچ گونه نقشی نداشتند

 •   فرماندارگچساران گفت: مسئولان شهرستان گچساران در رد شدن آقای باطولی در روز رأی گیری هیچ گونه نقشی نداشتند. به گزارش نصردنا عبدالرحیم رحیمی در نشست خبری با اصحاب رسانه گچساران افزود: حضور پرشکوه و حداکثری مردم ...
 •  

  فرماندارگچساران گفت: مسئولان شهرستان گچساران در رد شدن آقای باطولی در روز رأی گیری هیچ گونه نقشی نداشتند.

  به گزارش نصردنا عبدالرحیم رحیمی در نشست خبری با اصحاب رسانه گچساران افزود: حضور پرشکوه و حداکثری مردم در پای صندوق های رای بار دیگر برگ زرینی را در دفتر افتخارات ایران اسلامی به ثبت رساند.
  وی بیان کرد: مسئولان و دست اندرکاران ومردم فهیم ایران اسلامی با حضور خود در انتخابات به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند.
  فرماندارگچساران تصریح کرد: جا دارد که از زحمات بسیار ارزنده اصحاب رسانه که همواره یار ویاور نظام و مسئولان در تمامی مراحل بودند تشکر و قدر دانی کرد.
  رحیمی عنوان کرد: ایران اسلامی بار دیگر نشان داد که هنوز بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی همواره خستگی ناپذیربوده و مانند کوه استواری پشت سر رهبر خود ایستاده و از انقلاب دفاع می کنند.
  رحیمی عنوان کرد: بیش از ۷۳ درصد مردم گچساران در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر وروستا شرکت کردند.
  وی گفت: در این دوره در ۱۵۰ شهر کشور انتخابات به صورت الکترونیکی برگزارشد که شهر دوگنبدان جزو یکی از این شهرستانها بوده است.
  فرماندارگچساران خاطر نشان کرد: دوگنبدان یکی از ۴۴ شعبه در سطح کشور بوده که به عنوان شهر سبز و بدون آفلاین شدن دستگاه‌ها و بروز اشکال روند رأی‌گیری خود را تا اتمام زمان رأی گیری ادامه داده است.
  رحیمی بیان کرد: در کل شهرستان دوگنبدان ۱۸۳ نفر به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شده‌اند.
  وی افزود: از این تعداد ۱۷۶ نفر در روستاهای بخش مرکزی گچساران بودند.
  فرماندارگچساران اظهار کرد: از این تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا ۱۷۲ نفر مرد و ۴ نفر را بانوان تشکیل دادند.
  رحیمی ادامه داد: تعداد کل آراء این دوره از انتخابات شورای شهر دوگنبدان ۵۳ هزار و ۴۰۱ رأی بوده است.
  وی گفت: ۷ نفر به عنوان اعضاء اصلی و سه نفر به عنوان اعضاء علی البدل انتخاب شدند که از اعضاء اصلی شورای شهر دوگنبدان را ۶ نفر مرد و یک نفرخانم تشکیل داده است.
  فرماندارگچساران تصریح کرد: از مجموع ۶۹ هزار و ۷۹۰ رای ماخوذه تعداد ۴۱ هزار و ۱۰۲ رای که ۵۹% درصد آرا از آن حجت‌الاسلام حسن روحانی بوده و تعداد ۲۵ هزار و ۸۴۲ رای که ۳۷% درصد آراء نیز مربوط به حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی بوده است و آقای میرسلیم ۵۵ صدم درصد و آرای آقای هاشمی طباء ۲۸ صدم درصد بوده است.
  رحیمی بیان کرد: در خصوص انتخابات ریاست جمهوری هیچگونه شکایتی دردوگنبدان به ما ارائه نشده است.
  وی گفت: در مجموع کل آرا شورای شهر دوگنبدان تنها ۱۰۰ رای تکراری وجود داشته است که این امر نیز به دلیل عمل نکردن کارتهای هوشمند در زمان رای گیری رخ داده است.
  فرماندارگچساران در خصوص آقای مختار باطولی یکی از کاندیدهای شورای شهر دوگنبدان خاطر نشان کرد: در تاریخ ۲۹ / ۲ / ۹۶ از سوی وزارت کشور این فرد رد صلاحیت شده است.
  رحیمی اضافه کرد: جمع کل آرای به دست آمد مختار باطولی در ۶۴ صندوق ۵ هزارو ۷۴۳ رای بوده است.
  وی گفت: در وقت قانونی تعیین شده هیچ گونه سندی دال بر تخلفات رخ داده در شورای شهر و روستا دوگنبدان به فرمانداری ارائه داده نشده است.
  فرماندارگچساران تصریح کرد: اگر شخصی سندی دال بر تخلفات رخ داده در انتخابات شورای شهر و روسیتا اعم از خرید و فروش رای و یا دادن هرگونه کارت شارژ و غیره داشته است باید با ارائه سند آن را به فرمانداری ارائه دهد.
  رحیمی بیان کرد: ممکن است تخلف‌هایی در تبلیغات نامزدها یا موارد مشابه وجود داشته است.
  وی گفت: اعضاء شورای تأمین از بیشتر شعب اخذ رای در دوگنبدان بازدید کردند که در این بازدیدها به هیچ موردی از تقلب مانند رای دادن چند باره برخورد نکردند.
  رحیمی ادامه داد: برای جلوگیری از وجود هرگونه اشتباه در آرای اعلام شده رای تمام صندوق ها چندیدن بارو بادقت بسیار شمارش شده است.
  وی اظهار کرد: در انتخابات مکانیزه اختیارشمارش آرا از عهده مسئولان برگزاری خارج شده و کاملا برعهده نرم افزار سیستم قرار می گیرد.
  رحیمی بیان کرد: مسئولان شهرستان گچساران در رد شدن آقای باطولی در روز رأی گیری هیچ گونه نقشی نداشتند.

  برچسب‌ها: ، ، ، ، ،
  تبلیغات