شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۴ ب.ظ

سید علی قادری یکی ازکاندیدهای انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان: : صداقت و راستی درگفتاربهتر از هر نوع شعار انتخاباتی در عرصه رقابتها است

 •   سید علی قادری یکی ازکاندیدهای انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان در گفت وگو با نصردنا افزود: باید تلاش کرد تا افراد کارامد و با تخصص وارد شورای شهر شده تا بتوانند در توسعه عمرانی شهرستان ...
 •  

  سید علی قادری یکی ازکاندیدهای انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان در گفت وگو با نصردنا افزود: باید تلاش کرد تا افراد کارامد و با تخصص وارد شورای شهر شده تا بتوانند در توسعه عمرانی شهرستان گام بردارند.
  وی بیان کرد: کاندید های عزیز از بهتر است با ارائه عملکردهای خود در شهرستان اجازه آشنایی هرچه بیشتر مردم را با آنها فراهم کنند.
  این کاندی انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان تصریح کرد: هر کاندید در هر رسته و تخصص تا کنون اقداماتی را در سطح شهرستان داشته است که این خود برای وی یک کارنامه مفید محسوب می شود.
  سید علی قادری عنوان کرد: مردم فهیم دوگنبدان امروزه با دیدی باز و به دور از هرگونه نگاه قومیتی و باند باز یو جناحی می توانند به خوب یفرد اصلح را انتخاب و روانه شورای شهر کنند.
  وی گفت: شورای شهر جای قومی گری و باند بازی و جناحی نیست بلکه مسندی برای خدمت به شهروندان است.
  این کاندی انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان خاطر نشان کرد: من خود به تا کنون در این چند روز تبلیغات از دادن هر گونه قول و وعده هایی که شاید امکان انجام انها میسربرای من مقدور نباشد پرهیز کرده ام.
  قادری بیان کرد: صداقت و راستی درگفتاربهتر از هر نوع شعار انتخاباتی در عرصه رقابتها است.
  وی افزود: امید می رود تا با انتخاب شایسته مردم افراد کارامد و لایق و کاردان وارد شورای شهر دوگنبدان شده و برای آبادانی شهرستان تلاش کنند.

  تبلیغات