شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۲ ب.ظ

مهندس کیانوش بلوطی کاندید شورای شهر دوگنبدان : دوستان عزیز قول های کارشناسی نشده را به مردم ندهند

 • به گزارش نصردنا کیانوش بلوطی رئیس شورای شهر دوگنبدان درجمع خبرنگاران افزود: به لطف خداوند عمده قول هایی را که در دوره قبل به شهروندان گچسارانی جهت خدمت رسانی در جهت بهبود با توجه به ...
 • به گزارش نصردنا کیانوش بلوطی رئیس شورای شهر دوگنبدان درجمع خبرنگاران افزود: به لطف خداوند عمده قول هایی را که در دوره قبل به شهروندان گچسارانی جهت خدمت رسانی در جهت بهبود با توجه به توانم در این زمینه به بهترین نحو ممکن آنها را انجام داده و در این زمینه هیچگونه کوتاهی نکرده ام .
  وی بیان کرد: درعرصه رقابتهای شورای اسلامی شهر دوگنبدان هیچ شعار خاصی مد نظرم نیست و کاملا مخالف قول دادن برای کارهایی هستم که از عهده من خارج است.
  این کاندید شورای شهر دوگنبدان تصریح کرد: هر وعده و قولی که داده می شود در وهله اول بار وجدانی برای خود شخص دارد.
  بلوطی عنوان کرد: بعد از بار وجدانی وعده و قول های برای فرد باید به بار مالی و مدیریتی آن برای مجموعه شورا و شهرداری توجه کرد.
  وی گفت: کانیدهای محترم باید در نظر داشته باشند که قبل از دادن هر قولی به مردم آن را باید کارشناسی کرده و منابع مالی لازم این وعده و قول نیز تامین شده باشد .
  این کاندید شورای شهر دوگنبدان خاطر نشان کرد: دوستان عزیز قول های کارشناسی نشده را به مردم ندهند شعار(( انتخاب با شماست)) را من به همشهریان عزیز و فهیم خود تقدیم می کنم.
  بلوطی بیان کرد: اعتقاد دارم مجموعه اهالی شورای اسلامی شهردوگنبدان از هیچ کوششی در جهت بهبود شرایط خدمت رسانی به مردم در یغ نکردند.
  وی افزود: البته این به آن معنی نخواهد بود که این کوشش ها کافی بوده است بلکه ما برای انجام امورات شهر نیازمند رسیدن به خودکفایی مالی هستیم که این میسر نمی شود به جز اینکه رویکردی به سمت درآمد پایداردر فرهنگ شهرمانند لزوم سرمایه گذاری در احداث کارخانه جات و غیره که می تواند کمکی به مدیران شهری باشد.
  این کاندید شورای شهر دوگنبدان اظهار کرد:جا دارد از تمام مسئولین برای حفظ امنیت و آسایش شهروندان تشکرکرده و در زمینه های کمک های مالی و بودجه ای از زحمات بسیار نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی قدر دانی کنم.
  بلوطی ادامه داد: از زحمات شهردار و پرسنل خدوم شهرداری نیز که تمام وقت خود را صرف امور شهرداری کردند سپاس گذاری می کنم.

  تبلیغات