چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
سیاسی

یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۰ ب.ظ

واکنش مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات اخیر مدیرعامل شرکت مخابرات

 • ...
 • مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به اظهارات ” سیدمحمدهادی امیری ” مدیرعامل شرکت مخابرات استان مبنی بر دلایل اختلال در شبکه تلفن همراه واکنش نشان داد.

  به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت، ” جمال معتمدی زاده ” با صدور پیامی به اظهارات ” امیری ” مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد که مُدعی شده بود ” ناپایداری شبکه برق در استان، باعث خاموشی سایت های موبایل می شود ” پاسخ داد.

  متن این پیام بدین شرح است:

  احتراما با توجه به موضوع مطرح شده در خصوص اشکالات بوجود آمده در شبکه تلفن همراه بدلیل نوسانات برق با تمام احترامی که برای مجموعه خدوم شرکت مخابرات استان قائلم اما لازم است نکاتی را جهت روشن شدن موضوع به استحضار مردم عزیز و گرانقدر استان برسانم.

  همانگونه که مستحضرید اکثر شبکه توزیع برق استان و کشور عزیزمان ایران بصورت هوایی و با سیم لخت انجام شده بنابراین در معرض عوامل جوی و شرایط آب و هوایی دچار ناپایداری شده و این قطعی و ناپایداری دور از انتظار نبوده و نخواهد بود اما تلاش مجموعه خادمان مردم در صنعت برق استان بر این بوده و هست که در کمترین زمان ممکن پایداری را به شبکه برگردانند بنابراین مراکز حساس با توجه به نوع خدمتی که ارائه می کنند جهت جلوگیری از این قطعی های ناخواسته باید تمهیدات لازم در خصوص پدافند غیرعامل که همانا استفاده از برق اضطراری و دیزل ژنراتور و باطری‌های ذخیره ساز است را بعمل آورند.

  لازم به توضیح است که به استحضار برسانم که شهرهای «دیشموک» و «قلعه رئیسی» بدلیل طول زیاد شبکه و تنها یک خط تغذیه برق از سال‌های دور مشکلاتی از نظر ناپایداری داشته و دارد و بدلیل وجود نداشتن پست فوق توزیع این مشکل در کوتاه مدت نیز مرتفع نخواهد شد.

  جا داشت شرکت مخابرات استان با علم به این موضوع الزامات پدافندی را در احداث سایت ها در نظر گرفته و لحاظ می کردند و برای جلوگیری از قطعی سایت‌های موبایل در آینده علاوه بر موارد ذکر شده نیز پیشنهاد می‌شود از انرژی تجدیدپذیر برای تامین برق پایدار و شرایط اضطرار استفاده کنند.

  تبلیغات