یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۹ ق.ظ

گروههای هدف در گچساران میتوانند با مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی ، پایگاهها و خانه های بهداشت واکسن کرونا خود را تزریق کنند

 • با توجه به واکسیناسیون گروههای هدف در شهرستان گچساران میتوانند با مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی ، پایگاهها و خانه های بهداشت واکسن کرونا خود را تزریق کنند . به گزارش ...
 • با توجه به واکسیناسیون گروههای هدف در شهرستان گچساران میتوانند با مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی ، پایگاهها و خانه های بهداشت واکسن کرونا خود را تزریق کنند .

  به گزارش نصردنا ، دکتر غلامیان در ادامه واکسیناسیون کرونا در گچساران افزود ، گروههایی که از طرف وزارت بهداشت جهت دریافت واکسن کرونا معرفی شده بودند مانند :

  دانشجویان – اولیاء دانش آموزان – فرهنگیان – کارکنان ادارات – رانندگان ناوگان اتوبوسرانی – رانندگان تاکسی درون و برون شهری – کارکنان صنعت نفت – پتروشیمی و ….. میتوانند با مراجعه به تمامی مراکز بهداشتی و درمانی واکسن کرونا خود را تزریق کنند .

  لازم به ذکر است تمامی همشهریان محترم در شهرستان گچساران که در گروههای بالا نام برده شدند میتوانند در مرکز تجمعی بسیج و مصلی امام خمینی ( ره ) هم در دو شیفت صبح و عصر واکسن کرونا خود را دریافت کنند .

  آدرس مرکز تجمعی بسیج :
  چهار راه فرمانداری سابق – سالن ورزشی بسیج

  تبلیغات