یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۴ ب.ظ

تبدیل شبکه های سیمی به کابلی برق در ۲۴ روستای کهگیلویه و بویراحمد

 • مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کابلی شدن شبکه های برق 24 روستای شهرستان مارگون و بخش لوداب شهرستان بویراحمد این استان باهدف کاهش نوسانات، تامین برق پایدار، کاهش نرخ تلفات ...
 • مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کابلی شدن شبکه های برق ۲۴ روستای شهرستان مارگون و بخش لوداب شهرستان بویراحمد این استان باهدف کاهش نوسانات، تامین برق پایدار، کاهش نرخ تلفات انرژی، جلوگیری از سرقت‌ها و کاهش برق های غیرمجاز خبرداد.

  به گزارش نصردنا، جمال معتمدی زاده در حاشیه بازدید از اجرای پروژه تبدیل شبکه‌های سیمی برق به کابلی در روستای ” آب چناران بخش لوداب ” گفت: شبکه های برق سیمی روستاهای ” آّب چناران و حیدرآباد بخش لوداب ” و روستاهای تاک سیسه ، دلی گردو ، سیلاب کلوار خرم راه ، شاه محمد چین ، شهید شفیعی جوکار، میان چاتون و چشمه علیشاهی ” در شهرستان مارگون بهمراه روستاهای ” زیرتوت و پشت توت دهستان چین” از روستاهایی هستند که بطور کامل تغییر و به کابلی تغییر پیدا کرد.

  وی اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه در روستاهای عنوان شده را بیش از ۳۰ میلیارد ریال عنوان و اظهارداشت: طول شبکه های کابلی احداث شده بیش از ۱۴ کیلومتر بوده است.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: حدود ۳۵۰ خانوار روستایی در این روستاها هم اکنون سکونت دارند که همواره از نوسانات برق اظهار نگرانی و گلایه مندی داشتند.

  وی گفت: تمام تلاش خود را در سال جاری به کار می بندیم تا شبکه های برق تمامی شهرها و روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد از سیمی به کابلی تبدیل شود.

  شهرستان مارگون با جمیعیتی حدود ۲۱ هزار نفر در فاصله ای حدود ۶۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

  بخش لوداب یکی از بخش‌های شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد ایران است.

  تبلیغات