یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۱ ق.ظ

دستگیری سارقان احشام با ۱۶ فقره سرقت درگچساران

 • فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری ۵ سارق حرفه ای احشام با اعتراف به ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبرداد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سید محمد موسوی" دربیان جزئیات این خبر اظهار داشت:درپی ...
 • فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری ۵ سارق حرفه ای احشام با اعتراف به ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبرداد.

  به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”سید محمد موسوی” دربیان جزئیات این خبر اظهار داشت:درپی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت احشام در سطح شهرستان گچساران موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

  وی افزود:مأموران پلیس آگاهی با تعامل با پلیس مبارزه با مواد مخدر وپاسگاه انتظامی آرو ضمن هماهنگی با مرجع قضائی پس از انجام تحقیقات پلیسی گسترده در دو عملیات ضربتی ۵ نفر سارق را شناسایی و دستگیر ویکدستگاه خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به آنان را توقیف و۳راُس گوسفند مسروقه از خودروی متهمان کشف وضبط نمودند.

  سرهنگ موسوی تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۱۶ فقره سرقت احشام در سطح حوزه استحفاظی اعتراف که پرونده ای در این زمینه تشکیل وسارقین به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند و خودروی آنان نیز به پارکینگ انتقال یافت .

  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران درپایان از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدار های انتظامی درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا ازطریق پل ارتباطی ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

  تبلیغات