یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۱:۴۶ ق.ظ

قول مساعد وزیر پیشنهادی ارتباطات به نماینده گچساران و باشت

  • نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت افزایش سرعت اینترنت و حل مشکل چند ساله اختلال و آنتن دهی تلفن همراه در این دو ...
  • نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت افزایش سرعت اینترنت و حل مشکل چند ساله اختلال و آنتن دهی تلفن همراه در این دو شهرستان خبر داد.

    به گزارش نصردنا به نقل از فارس ، سید ناصر حسینی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار داشت: توسعه زیرساخت های ارتباطی و حل مشکل سرعت اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه در گچساران و باشت امری مهم بوده و این مسئله در دستور کار بوده و آن را پیگیری می کنم.

    وی افزود: امروز و در حاشیه جلسه رای اعتماد دکتر عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسئله افزایش سرعت اینترنت و حل مشکل چندین ساله اختلال و آنتن دهی تلفن همراه در گچساران و باشت را با وی مطرح و وزیر پیشنهادی  قول مساعد برای حل این معضل در این دو شهرستان داد.

    نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت قول مساعد برای توسعه زیرساخت های ارتباطات در گچساران و باشت تصریح کرد: ایجاد زیرساخت های ارتباطات در گچساران و باشت می تواند سبب توسعه این دو شهرستان شود.

    تبلیغات