یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۳ ب.ظ

دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای این دیدار از توجه ویژه جمعیت هلال احمر کشور به استان تشکر کرد و گفت: جمعیت هلال احمر در همه حوادث و اتفاقات پیشگام است و باید از آنان ...
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای این دیدار از توجه ویژه جمعیت هلال احمر کشور به استان تشکر کرد و گفت: جمعیت هلال احمر در همه حوادث و اتفاقات پیشگام است و باید از آنان تقدیر کرد.
  در این دیدار علاوه بر ارائه گزارشی از وضعیت تجهیزات و امکانات امدادی در استان ، ابتدا روند همکاری های جمعیت هلال احمر درخصوص زلزله سی سخت اعم از امدادرسانی، اسکان موقت، برپایی چادرهای امدادی و دیگر کمک ها در شهر سی سخت و روستاهای اطراف آن مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد مشارکت نیروهای جمعیت هلال احمر در اطفای حریق جنگلها و مهار آتش سوزی ها و کمک به سیل زدگان در سیل اخیر استان که به برخی از مناطق از جمله باغات و مناطق روستایی و عشایری را دچار آسیب و خسارت کرد قابل تقدیر دانست و گفت : نیروهای هلال احمر از جمله نخستین نیروهایی هستند که در مواقع اضطراری و بحران در هر منطقه ای حاضر می شوند و این نیروها در حوادث کمک های موثر وارزشمندی داشت.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور در این دیدار از تخصیص و ارسال امکانات و تجهیزات بیشتر براساس نیاز و مطالباتی که از سوی استاندار کهگیلویه و بیراحمد در این دیدار بیان شد ،موافقت کرد.
  همتی مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور گفت: باتوجه به اینکه با درخواست استاندار نسبت به استقرار پایگاه دائمی بالگردی در استان که موافقت مقامات مسئول راهم اخذنموده اظهارداشت: استقرار بالگرد حداکثر تا دوهفته آینده در استان عملی میگردد و در این خصوص نیز هماهنگی های لازم انجام گرفته است.
  وی از اقدامات استان برای احداث آشیانه بالگردی دراستان قدردانی کرد.

  تبلیغات