شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۵ ق.ظ

عملیات تعویض و بهسازی خط انتقال آب طسوج چرام در کمترین زمان

 • عملیات تعویض و بهسازی خط انتقال آب طسوج چرام در کمترین زمان به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد اسفندیار برخه در گفت و گو با خبرنگاران ...
 • عملیات تعویض و بهسازی خط انتقال آب طسوج چرام در کمترین زمان
  به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد اسفندیار برخه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به بازدید عصر دوشنبه از منطقه گردشگری طسوج شهرستان چرام گفت: در جریان بارش های سیل آسای روزهای گذشته در معیت معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار و چند تن از مدیران استانی از منطقه مورد نظر بازدید و مقرر گردید از روز سه شنبه مورخ ۱۴٠٠/٠۴/۲۹ اکیپ های فنی و پشتیبانی آبفا شهرستان چرام در روستای مورد نظر حضور و اقدامات لازم را با همکاری ساکنین عملی نمایند.
  مدیر عامل شرکت آبفا استان گفت: بر اثر شدت بارش های سیل آسا، خط انتقال آب شرب روستای مورد نظر دچار خسارت و آسیب فراوان گردیده که نیاز به تعویض و بهسازی می باشد.
  وی گفت: با توجه به فصل گرما و مستعد بودن منطقه ییلاقی طسوج برای گردشگری، لذا آبفا تلاش خواهد کرد تا آب روستای مورد نظر به سرعت وارد مدار بهره برداری گردد تا مشکلی برای زندگی ساکنین بوجود نیاید.
  اسفندیار برخه ضمن عذرخواهی از ساکنین مناطقی از شهر یاسوج که امروز آب آشامیدنی آنان قطع گردیده بود نیز اظهار داشت: در پی بارشهای روز گذشته در ارتفاعات مشرف بر شهر یاسوج و گل آلود گردیدن منابع تامین و مخازن ذخیره، آب مناطقی از شهر یاسوج با اطلاع رسانی گسترده و همکاری قابل تقدیر اصحاب رسانه و بویژه صداوسیمای استان قطع و آب مخازن ذخیره، خطوط انتقال و شبکه توزیع تخلیه و با پای کار آمدن تمامی نیروها و اکیپ های لازم الحضور و همکاری قابل ستایش مدیر و تعدادی از نیروها بهمراه وسائط نقلیه سنگین از ایستگاه مرکزی آتش نشانی شهر یاسوج عملیات شستشو و گندزدائی انجام گردید.
  مدیرعامل آبفا تصریح کرد: پس از آبگیری مخازن و انجام کدورت سنجی و کنترل کیفیت توسط متخصصین واحدهای پایش و کنترل آبفا و اطمینان از سلامت و بهداشت آب شرب، مخازن و شبکه وارد مدار گردیدند که لازمست از همکاری و حوصله مشترکین در مناطق و محلاتی که آب شرب آنها قطع گردیده بود نیز صمیمانه تشکر و قدردانی نمائیم.

  تبلیغات