شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۰ ق.ظ

هدیه ویژه مخابرات به مشتریان خود در قالب طرح “عید تا عید “

 • هدیه ویژه مخابرات به مشتریان خود در قالب طرح “عید تا عید “ توجه به فرارسیدن ایام فرخنده ماه ذی الحجه و گرامیداشت اعیاد باسعادت قربان و غدیرخم، جشنواره فروش بسته های ترافیکی متنوع با تخفیفات ...
 • هدیه ویژه مخابرات به مشتریان خود در قالب طرح “عید تا عید “

  توجه به فرارسیدن ایام فرخنده ماه ذی الحجه و گرامیداشت اعیاد باسعادت قربان و غدیرخم، جشنواره فروش بسته های ترافیکی متنوع با تخفیفات ویژه برای تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران ارائه می شود.

  به گزارش نصردنا ، .سید محمدهادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد گفت ؛مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران می توانند در جشنواره فروش عید تا عید از ۳۰ تیر ماه تا ۸ مرداد ماه، نسبت به خرید و فعالسازی بسته های مورد علاقه خود، با تخفیفات ویژه اقدام نمایند.

  سید محمد هادی امیری افزود ؛امکان استفاده از این جشنواره بسته های ترافیکی، از طریق درگاه های فروش غیرحضوری شرکت مخابرات ایران از جمله پنل کاربری مشتریان به نشانی adsl.tci.ir و همچنین کد دستوری #۲۰۲۰* به راحتی در اختیار تمام مشتریان قرار دارد.

  امیری در پایان گفت :مشتریان گرامی می توانند به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص جزئیات بسته های ویژه ترافیکی عید قربان تا غدیر، با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرند.

  تبلیغات