شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۲۲:۴۸ ب.ظ

رییس شبکه بهداشت و درمان گچساران: تزریق بیش از ۱۱ هزار دز واکسن کرونا در گچساران/ انجام بیش از ۳ هزار گشت مشترک

 • رییس شبکه بهداشت و درمان گچساران: تزریق بیش از ۱۱ هزار دز واکسن کرونا در گچساران/ انجام بیش از ۳ هزار گشت مشترک رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: تا کنون افزون بر ۱۱ هزار ...
 • رییس شبکه بهداشت و درمان گچساران: تزریق بیش از ۱۱ هزار دز واکسن کرونا در گچساران/ انجام بیش از ۳ هزار گشت مشترک

  رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: تا کنون افزون بر ۱۱ هزار ۵۱۹ دز واکسن کرونا به جامعه هدف شهرستان گچساران تزریق شده است.

  به گزارش نصردنا ، آرین غلامیان در جلسه ستاد مقابله با کرونا این شهرستان اظهار کرد: کادر درمان گچساران در راستای صیانت جان شهروندان با تلاش خستگی ناپذیر رسالت خود را به بهترین نحو انجام می دهند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران بیان کرد: از ابتدای بروز ویروس کرونا افزون بر ۳۹ هزار و ۴۰۵ تست کرونا در این شهرستان از افراد با علائم مشکوک گرفته شده است از این‌تعداد نمونه آزمایشی ۱۱هزار و ۱۲۹ نفر تست آنها مثبت بوده است.

  غلامیان با بیان این‌که تاکنون افزون بر ۱۰ هزار و ۶۲۳ نفر از مبتلایان کووید ۱۹ در گچساران بهبود یافتند گفت: در حال حاضر به غیر از مبتلایان بستری در بیمارستان‌ها، ۳۶۵ نفر در قرنطینه خانگی قرار دارند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران با بیان این‌که تاکنون ۱۴۰ نفر در این شهرستان بر اثر ویروس کرونا جان باخته‌اند بیان کرد : با توجه به اجرای طرح واکسیناسیون کشوری تاکنون افزون بر ۱۱ هزار و ۵۱۹ دوز واکسن کووید ۱۹ به جامعه هدف در گچساران تزریق شده است.

  وی افزود: از این میزان افزون بر ۷ هزار و ۹۶۶ نفر دز اول و ۳ هزار و ۵۵۳ نفر از این تعداد دز دوم واکسن کووید ۱۹ را در شهرستان دریافت کردند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران ادامه داد: در سه ماه نخست سالجاری ۳ هزار و ۶۰۰ مورد گشت مشترک بازار در شهرستان صورت گرفته است.

  غلامیان اضافه کرد: در همین راستا ۲۲۰ مورد اخطار و ۲۰ مورد پلمپ انجام شده است.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان‌گچساران اظهار کرد: ۴ مرکز واکسیناسیون در مناطق دیل، امام زاده جعفر، باباکلان و لیشتر واکسن کووید ۱۹ را به جامعه هدف در توابع گچساران تزریق می کنند.

  وی با اشاره به اینکه گچساران در حال حاضر به رنگ نارنجی درآمده، اظهار کرد: شهروندان بیشتر از گذشته پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا دوباره این شهرستان به رنگ قرمز کرونایی تبدیل نشود.

  تبلیغات