شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۸:۴۲ ب.ظ

معاون سیاسی امنیتی استاندار: توجه به ترانزیتی بودن‌گچساران آسیب پذیری آن بسیار است

 • به گزارش نصردنا ، احمد جمالی در جلسه ستاد مقابله با کرونا گچساران اظهار داشت: گچساران ازنظر نظافت ومبلمان شهری بسیار خوب است. وی بیان کرد: گچساران شهری زنده در بین شهرستانهای جنوب کشور قرار دارد. معاون سیاسی و ...
 • به گزارش نصردنا ، احمد جمالی در جلسه ستاد مقابله با کرونا گچساران اظهار داشت: گچساران ازنظر نظافت ومبلمان شهری بسیار خوب است.

  وی بیان کرد: گچساران شهری زنده در بین شهرستانهای جنوب کشور قرار دارد.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلیویه و بویراحمد تصریح کرد: در حال حاضر با تلاش فرماندار و مسئولان و نظارت خوب این شهرستان به رنگ نارنجی درآمده است.

  جمالی با اشاره به همکاری خوب اصناف در رعایت دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا، عنوان کرد: در بروز بیماری کرونا بیشترین آسیب ها به اصناف وارد شد.

  وی گفت: در حال حاضر نیز باید در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم فرهنگ سازی بیشتری صورت بگیرد.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلیویه و بویراحمد با عنوان اینکه یکی از هنرهای حکومت مردم داری است، خاطرنشان کرد: نشاط مردم برای همه مسئولان حائز اهمیت است.

  جمالی بیان کرد: مردم انقلابی ما همیشه در تمامی صحنه ها محکم پای نظام و حکمت ایستاده و حضور خود را در تمامی جبهه در راستای حمایت از ایران اسلامی ثابت کردند.

  وی افزود: جا دارد از زحمات پرسنل بهداشت و درمان و تمام دستگاه های زیر ربط تقدیر و تشکر کرد.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلیویه و بویراحمد ادامه داد: به صورت ویژه از اصحاب رسانه گچساران که جز شاخص‌های این قشر در همراهی نظام و حکومت بودند و همواره یاور مسئولان در تمام رویدادها هستند تقدیر و تشکر میکنم.

  جمالی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان اقدامات لازم را برای کادر درمان گچساران در راستای تجهیزات و جلسات توجیهی انجام دهد و به نارنجی شدن این شهرستان بسنده نکند زیرا با توجه به ترانزیتی بودن‌گچساران آسیب پذیری آن بسیار است.

  وی گفت: جواب دهی سریعتر تست های گچساران، قرنطینه افراد بیمار درمنزل و پایش ترمینال های مسافر برس از دیگر الزامات در گچساران است.

  علیرضا اتابک نیز در این‌نشست عنوان کرد: در گچساران همگام با دیگر نقاط کشور پیک‌حدید کرونا ظهور کرده است.

  فرماندار گچساران تصریح کرد: تا کنون ۸۸ جلسه ستاد مبارزه با کرونا، ۷۱۳ مصوبه و ۲۹ هزار و ۵۰۰ بازرسی و پلمپ ۶۰۰ مکان در این شهرستان صورت گرفته است.

  وی افزود: برای مقابله با کرونا کار از قوه قهریه و فیزیکی گذشته و باید در این خصوص فرهنگ سازی انجام شود.

  فرماندار گچساران اظهار کرد: با کسانی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند و جان مردم را به خطر می اندازند به صورت قانونی برخورد خواهیم کرد.

  تبلیغات