شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۸ ق.ظ

قطعی ۱۲ ساعته آب شرب در برخی از مناطق و محلات شهر یاسوج

  • * به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی گفت: در پی بارشهای عصر دیروز و دیشب در شهر یاسوج و گل آلود گردیدن منابع تامین آب و مخازن ...
  • *
    به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی گفت: در پی بارشهای عصر دیروز و دیشب در شهر یاسوج و گل آلود گردیدن منابع تامین آب و مخازن ذخیره، آب بعضی از محلات شهر یاسوج، از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴٠٠/٠۴/۲۸ بمدت ۱۲ ساعت جهت عملیات کاری، تخلیه و گندزدایی مخازن و خطوط انتقال و شبکه توزیع قطع می باشد.
    وی اظهار داشت: بدلیل لزوم انجام عملیات مورد نظر آب شرب خیابان های شاهد از شاهد ۱۷ تا ۲۶، بلوار رجاء، بلوار ابوذر، بلوار باهنر و بلوار ارم و تمامی فرعی های منشعب از آنها،مناطق راهنمایی، سعدی ها، توحیدها، ابن سیناها، شهادت ها، ستارخان، باقرخان، ساکنین اطراف ترمینال سابق، سالم آباد،گلستان ها و خیابان های ۷ تیر، طالقانی، مرکز شهر و حوزه استانداری قطع مي باشد.
    مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: ضروريست تمامی ساكنین محلات و مناطق یادشده تدابير، اقدامات و همكاريهاي مقتضي را نسبت به صرفه جوئي در مصرف آب با امور آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد بعمل آورند.

    تبلیغات