شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ | ۲۰:۵۰ ب.ظ

کلنگ زنی پروژه اصلاح شبکه توزیع و تامین آب لنده

 • به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویر احمد ظهر امروز و با حضور جمعی از مسولان استانی و شهرستانی آیین کلنگ زنی پروژه اصلاح و توسعه ...
 • به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویر احمد ظهر امروز و با حضور جمعی از مسولان استانی و شهرستانی آیین کلنگ زنی پروژه اصلاح و توسعه شبکه توزیع و تامین آب شهر لنده انجام شد.
  اسفندیار برخه با اشاره به اهمیت این پروژه در رفع افت فشار و جلوگیری از هدر رفت آب شهر لنده گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵میلیارد ریال از محل اعتبارات بنیاد علوی و عمرانی شهرستانی تامین شده است.
  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه افزود: ۵۷۰۰نفر در قالب ۱۲۰۰خانوار از مزایای این پروژه بهره می بردند.
  برخه عنوان کرد:در این پروژه اجرای خط انتقال و توسعه شبکه به طول ۱۰۰۰متر اجرا خواهد شد.
  وی با بیان اینکه این پروژه به نمایندگی از چهار پروژه دیگر با اعتبار ۱۸میلیارد ریال کلنگ زنی شده است گفت: تلاش خواهد شد که این پروژه ها در موعد مقرر و به صورت کیفی اجرا شوند.
  در ادامه نیز کیامرث حاجی زاده با اشاره به لزوم اجرای پروژه های آبی و اهمیت آن ها در رفع مشکلات مربوط به آب شرب عنوان کرد: در سطح استان پروژه های بزرگی در حوزه آبرسانی و تامین آب در حال اجراست که با تکمیل و نهایی شدن آن ها بخش زیادی از مشکلات برطرف خواهد شد.
  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: تسریع در اجرای این پروژه ها باعث خواهد شد مردم از منافع آن بهره مند شوند.

  تبلیغات