شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۷ ب.ظ

قطعی ۶ ساعته آب شرب چرام و برخی از روستاهای حومه

  • به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی در گفت و گو با خبرنگاران از قطعی 6 ساعته آب شرب شهر چرام ...
  • به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی در گفت و گو با خبرنگاران از قطعی ۶ ساعته آب شرب شهر چرام و برخی از روستاهای حومه خبر داد.
    مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بدلیل لزوم تعمیرات خط انتقال آب خیابان شهدای شهر چرام و همچنین لزوم تعویض شیرآلات و تعمیر و بهسازی شبکه توزیع روستاهای القچین سفلی، شیرازی، پیرحاجتی و شهرک، آب شرب تمامی محلات و مناطق شهری و روستاهای مذکور از ساعت ۷ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴٠٠/٠۴/۲۱ تا ساعت ۱۳ به مدت ۶ ساعت قطع می باشد.
    غریبی افزود: با توجه به قطعی ۶ ساعته آب ضروریست ساکنین تمامی مناطق و محلات شهری و روستاهای یادشده تدابیر لازم را قبل از قطعی نسبت به ذخیره سازی آب مورد نیاز و همچنین همکاری های مقتضی را نسبت به صرفه جوئی در مصرف با امور آب و فاضلاب شهرستان چرام به عمل آورند.
    غریبی تصریح کرد: تا ساعاتی پس از وارد مدار بهره برداری گردیدن شبکه، افت فشار آب دور از انتظار نبوده که لازمست مشترکین از هرگونه دستکاری اتصالات، شیرآلات و شبکه توزیع آب جدا خودداری نموده تا هرچه سریع تر فشار شبکه به حالت معمول برگردد.

    تبلیغات