شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۷:۲۸ ب.ظ

مردم آورده بعدی را در اسرع وقت واریز کنند تا پروژه با شتاب بیشتری پیش برود/ بازدید از طرح مسکن ملی گچساران + تصاویر

 • به گزارش نصردنا ، صیادی،معاون مسکن شهری کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از طرح مسکن ملی گچساران افزود: طرح اقدام ملی مسکن در گچساران، در دو فاز زمین تحویل داده شده که در فاز اول ...
 • به گزارش نصردنا ، صیادی،معاون مسکن شهری کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از طرح مسکن ملی گچساران افزود: طرح اقدام ملی مسکن در گچساران، در دو فاز زمین تحویل داده شده که در فاز اول ۲۸۸واحد و در فاز دوم نیز ۲۴۰واحد نیز ساخته خواهند شد.
  وی بیان کرد:در فاز اول طرح اقدام ملی مسکن با توجه به اینکه مردم پای کار آمدنددر نتیجه پروانه ساخت اخذ و کار ساخت واحدها هم آغاز که هم اکنون پیشرفت فیزیکی طرح ۳۰درصد است.
  معاون بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:آورده متقاضیان فاز اول اقدام ملی مسکن در گچساران، تاکنون ۲۸میلیارد و۸۰۰ میلیون تومان بوده ، مبلغی که تاکنون هزینه شده ،۱۰۰میلیون تومان کمتر از این مبلغ آورده است که می طلبد مردم آورده بعدی را در اسرع وقت واریز کنند تا پروژه با شتاب بیشتری پیش برود.
  صیادی اظهار کرد:اما در فاز دوم اقدام ملی مسکن نسبت به اعتراضات مردمی مبنی بر کم شدن طبقات واحدها، هنوز این اتفاق نیافتاده اما در شورای مسکن مطرح شده که کمیته سه نفری این موضوع را بررسی کنند که با کمتر شدن طبقات ساختمان ها در صورتی که در شورای مسکن مصوب بشود عملیات اجرایی فاز دوم نیز شروع خواهد شد.
  صیادی تاکید کرد:امروز نیز بازدید حجت الاسلام روحانی نژاد ،نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن از پروژه های گچساران را داشتیم که طرح اقدام ملی مسکن و روند مشکلات این طرح نیز مورد بررسی ایشان قرار گرفت.
  وی ادامه داد:افتتاح یک هزار و هفتصدمین واحد مسکونی بافت فرسوده گچساران از دیگر برنامه های نماینده ولی فقیه در این شهرستان بود و همچنین پروژه ۴۰واحدی مسکن شهری در منطقه سه راهی گچساران بنام زیتون نیز مورد بازدید قرار گرفت که این واحدها هم به زودی به مرحله واگذاری خواهند رسید.
  معاون بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:پروژه زیتون در دو طبقه کار شده و زیربنای تقریبی هر واحد ۱۵۳متر مربع است که با مصالح مرغوب و با سازه بتون آرمه کار شده است.


  تبلیغات