چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
سیاسی

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۷ ب.ظ

بازیکن سابق استقلال سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شد

 • بازیکن سابق استقلال سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شد به گزارش نصردنا به نقل از سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از انتخاب اصغر طالب ...
 • بازیکن سابق استقلال سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شد

  به گزارش نصردنا به نقل از سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از انتخاب اصغر طالب نسب بازیکن سابق تیم ملی و استقلال تهران ، به عنوان سرمربی جدید این تیم نفتی خبر داد.

  محمد حبیبی نژاد افزود: با توجه به شرایط خاص تیم ، از یک سرمربی نام آشنا در فوتبال کشور بهره می بریم و مربیان بومی در کنار ایشان فعالیت خواهند کرد.
  حبیبی نژاد تصریح کرد : سرمربی جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به اردوی این تیم در کرمانشاه اضافه شده است.
  اصغر طالب نسب بازیکن سابق تیم ملی ایران و استقلال تهران ، در دوران بازی در تیم های پاس و پیکان تهران حضور داشته و با تیم سپاهان اصفهان سابقه قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی و در تیم استقلال تهران دو قهرمانی و یک قهرمانی جام حذفی و حضور در جام باشگاهای آسیا را در کارنامه خود دارد
  این سر مربی شاغل در لیگ دسته دوم سابقه مربیگری در تیم های کاوه تهران در لیگ یک و پیام (کازرون) فارس در لیگ دو استقلال جنوب تهران و صعود به لیگ یک را در کارنامه دارد.
  خبرهای امیدوار کننده دیگری از اردو نفتی های گچساران در کرمانشاه به گوش می رسد که امیدواریم در ساعت های آینده مدیرعامل این تیم دل هزاران هوادار گچسارانی را با خبرهای خوب شاد کند و امیدواری را به ورزش نفت بازگرداند.

  تبلیغات