دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
سیاسی

یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۸:۲۰ ب.ظ

دستگیری سارق حرفه ای با ۱۶ فقره سرقت در گچساران / دستگیری شکارچی غیر مجاز در گچساران

 •   فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری یک نفر سارق اماکن عمومی با اعتراف به ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سید محمد موسوی" اظهار ...
 •  

  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری یک نفر سارق اماکن عمومی با اعتراف به ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن عمومی در سطح شهرستان گچساران موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۲ این شهرستان قرار گرفت.

  وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام گشت زنی های هدفمند یک نفر سارق حرفه ای را حین انجام سرقت شناسایی و دستگیر کردند.

  موسوی تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه به ۱۶ فقره سرقت اماکن عمومی در سطح شهرستان گچساران اعتراف کرد.

  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به اینکه متهم دارای محکومیت قبلی و متواری بوده است خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

  دستگیری شکارچی غیر مجاز در گچساران

  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری یک نفر شکارچی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی آبشیرین شهرستان گچساران حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک نفر شکارچی غیرمجاز پرندگان مشکوک شدند و آن را دستگیر کردند.

  وی افزود: مأموران از متهم دستگیر شده ۵ عدد پرنده تیهو، ۱ عدد کبک شکار شده، ۱ قبضه اسلحه شکاری ساچمه زنی غیرمجاز، ۱۴ عدد فشنگ و ۱ دستگاه خودرو وانت پیکان کشف و ضبط کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

  برچسب‌ها: ، ، ، ، ،
  تبلیغات