دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۵ ب.ظ

تودیع و معارفه مدیر فرودگاه یاسوج با حضور مسئولان برگزارشد / تلاش استاندار برای برقراری دو پرواز در روز از سال آینده

 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این نشست گفت: در تلاش هستیم در سال جدید با افزایش ضریب امنیت و تجهیزات فرودگاه یاسوج،امکان برقراری دو پرواز در روز را فراهم کنیم و البته استقبال مردم تعیین کننده ...
 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این نشست گفت: در تلاش هستیم در سال جدید با افزایش ضریب امنیت و تجهیزات فرودگاه یاسوج،امکان برقراری دو پرواز در روز را فراهم کنیم و البته استقبال مردم تعیین کننده است.
  به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد حسین کلانتری افزود: فرودگاه یاسوج ۱۴ موانع پروازی داشت که به لحاظ فنی و امنیتی مشکل ساز بود که بر طرف شدند.
  وی اظهار داشت: با تلاش و پیگیری های به عمل آمده برای برطرف شدن این موانع و توسعه و تجهیز این فرودگاه ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
  استاندار بیان کرد: توسعه باند فرودگاه، تکمیل روشنایی باند و امکان برقراری فرود در شب و نصب تجهیزات لازم در این فرودگاه اکنون شرایط را برای انجام فرود و پرواز هواپیماهای با بدنه متوسط فراهم ساخته است.
  کلانتری تاکید کرد: برای افزایش ضریب امنیت، افزایش پروازها، توسعه و تجهیز بیشتر این فرودگاه آمادگی داریم با مشارکت ۵۰ درصدی تامین منابع در استان و ۵۰ درصد هم از طرف شرکت فرودگاه‌ها اقدام کنیم.
  استاندار توسعه و تجهیز بیشتر فرودگاه گچساران را خواستار شد و گفت: این فرودگاه هم در نزدیکی شهرستان های کهگیلویه، گچساران، باشت، بهمئی،چرام و لنده واقع شده و برای ارائه خدمت به مردم این منطقه نیازمند توسعه، تجهیز و افزایش تعداد پرواز بیشتر است.
  استاندار از علی محسنیان که ۱۳ سال در استان بودند و حدود ۶ سال مدیر فرودگاه یاسوج بودند تقدیر کرد.
  کلانتری از عنایت انصاری فرد مدیر جدید فرودگاه یاسوج هم خواست تا نسبت به توسعه و تجهیز و افزایش تعداد پروازها در فرودگاه‌های استان بن طور جدی پیگیری نمایند.

  مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هم گفت: فرودگاه یاسوج که موانع طبیعی و غیرطبیعی متعددی داشت امروز مشکلات و موانع آن رفع شده و شرایط زیرساختی برای افزایش پروازها نیز مهیا شده است.
  امیر مکری افزود: با توجه به پیگیری های ویژه و مکرر استاندار اکنون که فرودگاه یاسوج از استانداردهای لازم برخوردار شده است در صورت استقبال مردم استان پیگیر افزایش تعداد پروازهای آن خواهیم بود.
  وی اظهار داشت: فرودگاه گچساران هم برای توسعه و تجهیز مدیریت آن به شرکت فرودگاه های و ناوبری هوایی کشور داده شد و اقدامات لازم برای توسعه، تجهیز و افزایش ایمنی آن در دستور کار قرار گفته است.
  در پایان این نشست عنایت انصاری فرد به عنوان مدیر جدید فرودگاه یاسوج معرفی و از خدمات علی محسنیان مدیر پیشین نیز تجلیل شد.

  برچسب‌ها: ، ، ، ،
  تبلیغات