دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۹:۱۸ ب.ظ

بازرسی سرزده مدیرکل تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی و تولیدی شهر قلعه رئیسی + تصاویر

  • مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در بازدید سرزده خواستار مستقر شدن یک هفته ای دستگاههای متولی و نظارت بازار و بهداشت به جهت جلوگیری از تضییع حقوق مردم شد به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی ...
  • مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در بازدید سرزده خواستار مستقر شدن یک هفته ای دستگاههای متولی و نظارت بازار و بهداشت به جهت جلوگیری از تضییع حقوق مردم شد
    به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد: براتعلی صالحی مدیرکل تعزیرات استان گفت: با توجه به افزایش مشکلات معیشتی و گرفتاریهای کنونی مردم خواستار مستقر دستگاههای نظارتی با کمک بسیج، اصناف، صمت، بهداشت،نیروی انتظامی، تا عوامل نارضایتی مردم به حداقل برسد.
    مدیرکل تعزیرات افزود: در زمینه فروش کالاهای اساسی متاسفانه بیش از قیمت هایی که باید به مردم عرضه می شد انجام می گرفت که بامتخلفان برخورد قانونی و گزارش تخلف به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
    وی تصریح کرد: به جهت جلوگیری از تضییع حقوق مردم تمامی دستگاهها تا اطلاع ثانوی باید در شهر قلعه رئیسی حضور داشته و به صورت تمام وقت بازار را رصد نماید تا در صورت کوچکترین تخلف برخورد قانونی و پلمپ صورت گیرد.

    تبلیغات