دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۳ ق.ظ

رئیس شورای اسلامی شهر باشت :اداره ثبت اسناد واملاک در باشت مستقر شود

 • رئیس شورای اسلامی شهر باشت خواستار استقرار اداره ثبت اسناد واملاک در باشت شد. در نشست شهردار و اعضای شورای شهر باشت با رئیس جدید دادگستری نادر گرامی رئیس شورای اسلامی شهر ...
 • رئیس شورای اسلامی شهر باشت خواستار استقرار اداره ثبت اسناد واملاک در باشت شد.
  در نشست شهردار و اعضای شورای شهر باشت با رئیس جدید دادگستری نادر گرامی رئیس شورای اسلامی شهر باشت در این نشست اظهارداشت: کمک به استقرار ادارات خدمات رسان از الویت های شورا و شهرداری است و در این راستا پیگیری های لازم را انجام می دهیم.
  رئیس شورای اسلامی شهر باشت در ادامه استقرار اداره ثبت اسناد در شهرستان باشت را از مطالبات مردم این مناطق دانست و افزود: شهروندان این شهرستان افراد کم درآمد و علیرغم مشکلات اقتصادی و مالی کشور وظیفه داریم برای کاهش مشکلات مردم این شهر و پاسخگویی به مطالبات به حق آنها اقدام کنیم.

  گرامی بیان کرد: شورا و شهرداری باشت در راستای تامین رفاه حال شهروندان، آمادگی دارد تا زمینه استقرار اداره ثبت اسناد و املاک را در شهرستان باشت فراهم کند تا خدمت رسانی به مردم تسریع شود

  لطف اله موسوی شهردار باشت هم در این نشست گفت: مردم شهرستان باشت نیازمند توجه و نگاه ویژه هستند و یکی از نیازها و مطالبات به حق مردم از مدیران شهری پیگیری استقرار ادارات خدمات رسان هستند که لازم است برای استقرار اداره ثبت بسرعت اقدام شود.

  وی تصریح کرد: استقرار این اداره نقش مهمی در کاهش مراجعات مردمی به شهرستان گچساران دارد و امیدواریم این خواسته مردمی عملیاتی شود.

  خبرنگار: پورانپور

  تبلیغات