جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
سیاسی

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۴ ب.ظ

بیش از ۱۸۵ نقطه حادثه خیز در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد/ اهدا خون کارکنان فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته ناجا

 •   فرمانده انتظامی استان در همایش تجلیل از برترین‌های نمونه ترافیکی گفت: بیش از ۱۸۵ نقطه حادثه‌خیز در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد. به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ستاد "کیقباد مصطفایی" فرمانده ...
 •  

  فرمانده انتظامی استان در همایش تجلیل از برترین‌های نمونه ترافیکی گفت: بیش از ۱۸۵ نقطه حادثه‌خیز در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

  به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ستاد “کیقباد مصطفایی” فرمانده انتظامی استان در همایش تجلیل از نمونه‌های ترافیکی که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، رئیس عقیدتی‌سیاسی، بازرسی و روسای پلیس راه و راهور استان، برخی از مسئولان و برترین‌های نمونه ترافیکی در یاسوج برگزار شد، با اشاره به اینکه ترافیک و حمل و نقل و مشکلات مرتبط با آن دغدغه اصلی جوامع امروز بشری است اظهار داشت: کلیه فعالیت های اجتماعی، اقتصادی فرهنگی و علمی به نوعی با مسئله ترافیک و حمل و نقل مرتبط می باشد.

  وی افزود: از هزینه‌های کلان سرمایه‌گذاری در امور زیربنایی کشور گرفته تا سبد هزینه ماهیانه خانوار به نحوی با ترافیک و تصادفات و سوخت و هزینه های وابسته به آن مرتبط می باشد.

  این مقام انتظامی با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد از نظر توپوگرافی و اقلیمی بیش از ۹۵ درصد از حمل کالا و مسافر از طریق شبکه جاده‌ای را به خود اختصاص داده تصریح کرد: بیش از ۱۸۵ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های استان وجود دارد که می‌طلبد سازمان‌های متولی راه و شهرسازی به جهت کاهش حوادث ترافیکی نسبت به رفع نقاط حادثه خیز جهت کاهش آنها اقدام نمایند.

  مصطفی بیان داشت: در ۱۰ سال اخیر قریب به ۱۹۴۰ نفر در تصادفات رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد فوت نموده اند. قریب ۸۸۰ نفر مصدوم و مجروح شده‌اند.

  فرمانده انتظامی استان در پایان با بیان اینکه مشارکت اجتماعی سازمان های متولی و مسئول در امر ترافیک در حوزه آموزشی و نرم افزاری و هم در حوزه سخت‌افزاری می‌تواند باعث گردد تا هنجارهای اجتماعی به باور تبدیل شود خاطرنشان کرد: در نتیجه این مشارکت، روان‌سازی، ایمنی ترافیک و کاهش تصادفات جاده‌ای نیز محقق می گردد.

  اهدا خون کارکنان فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته ناجا

  امروز صبح همزمان با سومین روز هفته ناجا سرهنگ ستاد ً کیقباد مصطفایی ً فرمانده انتظامی استان به همراه کارکنان انتظامی برای کمک به افراد بیمار و نیازمند خون اهدا کردند.

  به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ستاد ً کیقباد مصطفایی ً فرمانده انتظامی استان در گفت‌وگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز استان و با حضور در جمع پرسنل انتقال خون استان ضمن تقدیر از خدمات کادر پزشکی و پرسنل انتقال خون اظهار داشت: امروز ما به مناسبت هفته نیروی انتظامی و طبق برنامه از پیش تعیین شده با حضور خود در این مرکز در کنار مأموریتی که در راستای تامین سلامت امنیت جامعه دار هستیم کمترین سهم و نقش خودمان را در راستای تامین سلامت جامعه ایفا می کنیم.

  وی افزود: طبیعتاً جامعه امروز ما مخصوصاً جامعه بیماران به واسطه بیماری کرونا در مضیقه های خاصی در رابطه با تهیه فراورده‌های خونی هستند و نیروهای مسلح به عنوان یار و یاور و مددکار مردم و نیروی انتظامی هم به عنوان جزئی از نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران بر خودش وظیفه دانست که با اهداء خون تعدادی از همکاران انشاالله مشارکتی را در راستای تامین خون مورد نیاز بیماران داشته باشد، انشاالله که مورد قبول درگاه احدیت قرار بگیرد.

  در ادامه از طرف رئیس و پرسنل انتقال خون استان سرهنگ ستاد” کیقباد مصطفایی ” با اهداء گل و لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.

  برچسب‌ها: ، ،
  تبلیغات