جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
سیاسی

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ | ۲۰:۱۱ ب.ظ

کرونا باز هم قربانی گرفت/ شمار قربانیان کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۸۲ نفر رسید

 • کرونا باز هم قربانی گرفت/ شمار قربانیان کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۸۲ نفر رسید. به گزارش نصردنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از ...
 • کرونا باز هم قربانی گرفت/ شمار قربانیان کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۸۲ نفر رسید.

  به گزارش نصردنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به ۱۸۲ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه دو مورد فوتی جدید ناشی از کرونا در استان گزارش شد.
  دکتر پرویز یزدانپناه افزود: ۳۱۸ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد ۱۵۰ نفر مبتلای قطعی و ۲۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.
  وی ادامه داد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۹۶۵۰ مورد گزارش شده است.
  دکتر یزدان پناه با بیان اینکه از ۹۶ نمونه دریافت شده از بیماران، متاسفانه ۴۰ درصد از آن‌ها به کووید ۱۹ مبتلا شدند، بیان کرد: بیشترین موارد مثبت در شهرستان بویراحمد بوده است.
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: برای کنترل کرونا همه باید خود را ملزم به استفاده از ماسک کرده، دست‌ها را به هیچ‌وجه به صورت خود نزنند، فاصله دو متری را در هر شرایطی از افراد دیگر به ویژه هنگام صحبت کردن حفظ کرده، در تجمعات شرکت نکرده و در یک‌کلام کرونا را جدی بگیرند.
  وی یادآور شد: ما مجبور به ادامه زندگی با کرونا و تحمل آن تا زمان کنترل بیماری هستیم، باید روزمرگی خود را همراه با دستورالعمل‌های بهداشتی به نحوی ادامه دهیم که به اطرافیانمان آسیبی وارد نکنیم.

  تبلیغات