چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۳ ق.ظ

بررسی وضعیت ارتباطی بخش زیلایی از توابع مارگون توسط سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت

 • سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به منظور بررسی وضعیت ارتباطی بخش زیلایی از توابع شهرستان مارگون به این منطقه سفر کرد به گزارش پایگاه خبری نصردنا در عصر ارتباطات اولین و ...
 • سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به منظور بررسی وضعیت ارتباطی بخش زیلایی از توابع شهرستان مارگون به این منطقه سفر کرد
  به گزارش پایگاه خبری نصردنا در عصر ارتباطات اولین و مهمترین خواسته مردم عزیزمان در سراسر کشور ایران اسلامی داشتن ارتباطات مطلوب و پایدار است و مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد نیز در راستای شعار ارتباطی فراگیر تمام سعی و تلاش خود را جهت انجام این مهم بر اساس تعهد پروانه ای خود به کار می بندد .
  سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد جهت بررسی وضعیت ارتباطی تعدادی از روستاهای شهرستان مارگون به این شهرستان سفر کرد و با حضور در روستاهای شهنیز،شیخ سرکه ،تاسیسه ومور زرد زیلایی وضعیت ارتباطی و توپولوژی آن روستاها را از حیث پوشش آنتن دهی و اینترنت مورد بررسی قرار داد .
  سید محمدهادی امیری در بررسی روستاهای مورد بازدید، نقاطی که دارای ضعف پوشش شبکه ارتباطی بوده را به بهینه‌سازاعلام تا ضمن اعزام کارشناسان خود به منطقه تدابیر لازم را جهت رفع مشکلات و نقطه نظرات کارشناسی اعلام نمایند.

  سید محمد هادی امیری خاطر نشان کرد :هم اکنون درمنطقه اپراتورهای دیگر فعال شدند و پیگیری های لازم جهت ارتقای تکنولوژی و اینترنت همراه اول در این منطقه تصمیم گیری خواهد شد.

  تبلیغات