جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
سیاسی

شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۳ ب.ظ

فرمانده انتظامی گچساران از کشف محموله ماسک قاچاق در این شهرستان خبر داد

 • فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف کالاهای قاچاق به ارزش۸۴۰میلیون ریال از۱ دستگاه خودرو سمنددرمحور شیرازبه گچساران خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سید محمد موسوی ...
 • فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف کالاهای قاچاق به ارزش۸۴۰میلیون ریال از۱ دستگاه خودرو سمنددرمحور شیرازبه گچساران خبر داد.
  به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”سید محمد موسوی “اظهار داشت: درراستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور شیراز به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند و مأموران حین انجام ایست و بازرسی به ۱دستگاه خودرو سمند مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.
  سرهنگ موسوی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ۳۵۰۰۰عددماسک بهداشتی خارجی قاچاق به ارزش بیش از ۸۴۰ میلیون ریال فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف و ضبط کردند.
  فرمانده انتظامی شهرستان خاطر نشان کرد: دراین زمینه ۱ نفرقاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ انتقال یافت.
  درپایان این مقام انتظامی بابیان اینکه قاچاق ازتهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است تصریح کرد:نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.

  برچسب‌ها: ، ، ، ،
  تبلیغات