چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
سیاسی

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۳ ب.ظ

استاندار کهگیلویه بویراحمد: استان به شدت نیازمند رعایت پروتکل های بهداشتی شده است/برخی از رسانه ها ضد ارزش ها عمل نکنند

 • استان به شدت نیازمند رعایت پروتکل های بهداشتی شده است/برخی از رسانه ها ضد ارزش ها عمل نکنند/فضای رسانه اخلاق محور باشد به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد حسین کلانتری ...
 • استان به شدت نیازمند رعایت پروتکل های بهداشتی شده است/برخی از رسانه ها ضد ارزش ها عمل نکنند/فضای رسانه اخلاق محور باشد

  به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد حسین کلانتری در ستاد استانی مقابله به بیماری کرونا گفت: شرایط استان در خصوص مبتلایان به کرونا مناسب نیست و به شدت نیازمند همکاری مردم، همه گروه ها و افراد به رعایت پروتکل های بهداشتی است.
  وی با اشاره به اینکه، توان پرسنل، امکانات، تجهیزات و ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی استان محدود است و شرایط هم خیلی سخت شده است تاکید کرد: چنانچه شرایط به همین منوال باشد ادامه خدمات مشکل می شود و باعث زیان، ضرر و شاهد فوتی بیشتر خواهیم بود.
  استاندار اعلام کرد: در جایی که رعایت پروتکل های بهداشتی به بالاتر از ۹۰ درصد برسند شیوع بیماری، بستری ها و مرگ و میرها کنترل می شود.
  وی تاکید کرد: هر جا که رعایت دستورالعمل ها از این عدد کمتر است و یا این عدد است باید تلاش شود تا پروتکل های بهداشتی بیشتر رعایت شود.
  استاندار ابراز داشت: آموزش و پرورش استان خوب عمل کرده است و والدین برای تحصیل و آموزش فرزندان خود مولفه های شاد، صدا و سیما و حضور در کلاس را انتخاب می کنند.
  رئیس شورای آموزش و پرورش استان گفت: از یکهزار و ۳۲۳ آموزشگاه استان به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی بازرسی به عمل آمده و نسبت به میانگین کشور بالاتر هستیم و به خوبی هم عمل شده است.
   کلانتری تاکید کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز سرما خوردگی، آنفلوانزا و ترکیب آن با کرونا شراط را سخت تر خواهد کرد، می طلبد که سخت گیرانه عمل کرد و این مسئله مورد توجه جدی باشد.
  کلانتری از تلاش ها و زحمات بی وقفه، طاقت فرسا و شبانه روزی دانشگاه علوم پزشکی تشکر کرد و گفت: سزاوار نیست کسانی که با این شرایط سخت و با همه توان پای کار هستند و برای سلامت و جان مردم تلاش می کنند مورد بی مهری برخی از اصحاب رسانه در استان قرار گیرند.
  وی اظهار داشت: در پی نشر خبری از سوی یکی از سایت های استان در ارتباط با پرداخت حقوق نیروهای خدماتی، پرسنل، کارگران و کادر درمانی علوم پزشکی و پرداخت کارآنه هیات رئیسه این دانشگاه رفتار تبعیض آمیز است، مسئولین این دانشگاه به صورت گروهی اقدام به استعفاء کرده بودند که مورد موافقت قرار نگرفت و به تاکید ما برای ادامه خدمت در این شرایط سخت کرونایی ماندند.
  کلانتری گفت: اگر در جایی تخلفی صورت بگیرد و یا اجحافی شده باشد غیرقانونی است و بازرسی استان بررسی می کند و چنانچه محرز باشد برخورد می شود.
  وی بیان کرد: وزارتخانه بهداشت و درمان خود به خوبی نظارت برهرگونه تخطی، عدول از قانون و تعدی و تبعیض را دارد. 
  استاندار با تاکید به اینکه برخی از رسانه ها ضد ارزش ها عمل نکنند تصریح کرد: اینکه رسانه ها انتقاد سازنده کنند و اقدام به ارائه پیشنهادت مفید و موثر و به روشنگری، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بپردازند، حق آنهاست.
  وی ادامه داد: اما نباید با تحریک و به گونه ای عمل نمایند که به نظام و یا گروه و یا برخی از افراد جفا شود. 
  کلانتری گفت: همه هم وغم و تلاش دشمن به دنبال مایوس کردن و خالی کردن دل مردم و ناکارآمد جلوه دادن نظام است.
  استاندار افزود: در شرایط سخت کنونی وظیفه داریم دلسوزانه، صادقانه و کارشناسانه نقد کنیم از خط قرمزها و بحث نظام که به کل مردم مربوط است نباید عدول کرد چرا که نظام با کسی تعارف ندارد.
  وی با تاکید به اینکه، فضای رسانه در جمع عمومی، خصوصی و کل جامعه باید فضای اخلاق مدارانه باشد ابراز داشت: با انتقادات و پیشنهادات سازنده و روشنگری که باعث رشد، توسعه و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم می شود به خوبی استقبال و حمایت می کنیم.
  استاندار تاکید کرد: با آنهایی که دانسته و یا نادانسته تلاش می کنند تا نامیدی در جامعه ایجاد کنند و مردم را مایوس سازند و از خطوط قرمز عبور کرده و آب به آسیب دشمن می ریزند برخورد خواهد شد

  برچسب‌ها: ، ، ، ،
  تبلیغات