یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سیاسی

سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۹:۴۸ ب.ظ

۶۵ درصد از دانش آموزان گچساران به نرم افزار شاد دسترسی دارند/ حضور دانش آموزان  در کلاس های درس با توجه به شیوع ویروس کرونا اجباری نیست

 •   فرماندار گچساران گفت: از زمان بازگشایی مدارس تاکنون ۱۲ تا ۱۶ درصد از  دانش آموزان در کلاس درس حضور یافتند. علی خوان پایه در نشست شورای اداری گچساران افزود: ۶۵ درصد از دانش آموزان این شهرستان ...
 •  

  فرماندار گچساران گفت: از زمان بازگشایی مدارس تاکنون ۱۲ تا ۱۶ درصد از  دانش آموزان در کلاس درس حضور یافتند.
  علی خوان پایه در نشست شورای اداری گچساران افزود: ۶۵ درصد از دانش آموزان این شهرستان به تجهیزات آموزشی نرم افزار شاد دسترسی دارند.وی بیان کرد: ۲۳ هزار و ۴۷۹ دانش‌آموز در سال تحصیلی جدید در مناطق مختلف این شهرستان مشغول به تحصیل شدند.خوان پایه ابراز کرد: در شرایط کنونی دستگاه های اجرایی از ظرفیت و امکانات خود برای رفع مشکلات آموزشی دانش آموزان مناطق محروم کمک کنند.

  فرماندار گچساران گفت: مدیران که به حلسه دعوت می شوند حتما در حلسه حضور پیدا کنند.
  وی گفت: به اداراتی که شرکت نکردند تذکر کتبی داده می شود.
  فرماندار گچساران تصریح کرد: چگونه است که اداره ای که کار می خواهد انجام دهد حاضر نیست در جلسه شورتی اداری شرکت کند.
  خوانپایه عنوان کرد: ۳۰ درصد از کارکنان دستگاه های اجرایی به کرونا مبتلا شدند.
  وی بیان کرد: مردم باید تمام‌نکات ایمنی و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند ما به فصل پاییز نزدیک‌می شویم و همین امر ایجاب می کند تا مردم بیشتر موارد بهداشتی را رعایت کنند.
  فرماندار گچسارلن تصریح کرد: استان‌ما بر اساس میانگین‌کشوری در خصوص کرونا بالاتر رفته است.


  خوانپایه ادامه داد: موضوع بیماری منحوس کرونا شوخی بردار نیست و همه ادارات بخصوص روسای ادارات باید پای کار بیایند زیرا سلامت در حال تهدید شدن است ویروس کرونا نا شناخته است.
  وی افزود: امتحان اصلی ما از این‌مقطع شروع خواهد شد که باید از این‌ویروس در مدارس جلوگیری شود.
  فرماندار گچساران ادامه داد: رسانه ها در این شرایط به شایعات دامن نزنند و یک اتفاق رو بد جلوه ندهند.

  خوانپایه عنوان کرد: خدمت کردن تمام شدنی نیست و روسای ادارات باید کار تخصصی خود را به بهترین نحو انجام دهند .
  وی گفت: پروژه های جهش تولید در شهرستان‌نعرفی شده است و باید به آنها توجه کرد.
  فرماندار گچساران خاطر نشان کرد: منابعه ای که در اختیار دستگاه ها قرار میگیرد با توجه به وضعیت حاکم در کشور حق بیت المال و مردم می باشد و نباید حیف ومیل شود.
  خوانپایه عنوان کرد: ۶ ماه دیگر انتخابات در شهرستان‌گچساران بصورت رسمی کلید می خورد.

  مدیرآموزش و پرورش گچساران گفت: به دلیل شیوه ویروس کرونا و غیرحضوری شدن مدارس، آموزش های در فضای مجازی و از طریق برنامه شاد ارائه میشود.


  ایوب مقیمی اظهار داشت: هم اینک ۹۰ درصد معلمان، ۱۰۰ درصد مدارس و ۶۵ درصد دانش آموزان شهرستان به شبکه ملی شاد متصل هستند.وی اظهار داشت: هم اکنون آموزش و پرورش این شهرستان تیم های پشتیبانی برنامه شاد برای پاسخگویی به سوالات و ابهامات دانش آموزان و معلمان تشکیل داده است.مقیمی گفت: حضور دانش آموزان این شهرستان در کلاس های درس با توجه به شیوع ویروس کرونا اجباری نیست و افرادی که تمایل به حضور ندارند می‌توانند تکالیف درسی خود را از طریق برنامه شاد دریافت کنند.وی اظهار داشت: حضور دانش آموزان در کلاس های درس مدارس شهری درحال کاهش است در حالی که مدارس روستایی با افزایش حضور دانش آموزان روبرو است. مقیمی تصریح کرد: روزانه از بیش از ۲۰ مدرسه بازدید به عمل می آید.وی ابراز کرد: برخی از مدارس این شهرستان به دلیل دریافت نکردن شهریه توان خرید وسایل بهداشتی را ندارند و انتظار می رود ادارات وسایل بهداشتی خریداری و در اختیار مدارس مناطق محروم این شهرستان قرار دهد.
  مقیمی تصریح کرد: دانش آموزان این شهرستان در ۲۱۴واحد آموزشی شهری و روستایی با یکهزار و ۶۶ کلاس درس سازماندهی و مشغول به علم آموزی شدند.وی بیان کرد: ۱۱هزار و ۵۶۶ نفر از دانش آموزان این شهرستان دختر و ۱۲ هزار و ۱۰۴ نفر نیز پسر هستند.

  تبلیغات