شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۴ ب.ظ

کشف کالای قاچاق بیش از ۳ میلیارد ریال در گچساران

 • جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف کالای قاچاق از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در محورشیراز به گچساران به میزان بیش از۳میلیارد و ۷۴۰میلیون ریال ...
 • جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف کالای قاچاق از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در محورشیراز به گچساران به میزان بیش از۳میلیارد و ۷۴۰میلیون ریال خبر داد.
  به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”کیقباد مصطفایی “اظهار داشت: درراستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور شیراز به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.
  وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.
  سرهنگ مصطفایی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو بیش از ۳ میلیارد و۷۴۰میلیون ریال کالای قاچاق شامل ۱۹دستگاه بیت کوئین(دستگاه استخراج ارز دیجیتال) و۸عدد پایور ولوازم جانبی آن فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف و ضبط نمودند.
  جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برابرنظر کارشناسان ،ارزش کالاهای کشف شده ۳میلیاردو۷۴۰میلیون ریال،برآورد شده است ودراین زمینه ۱ نفرقاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودرونیز به پارکینگ انتقال یافت

  تبلیغات