یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سیاسی

شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۴ ب.ظ

ادامه رزمایش کمک‌های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران با توزیع ۷۰۰ بسته حمایتی آغاز شد+تصاویر

 • مرحله ششم رزمایش کمک‌های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران با هدف حمایت از اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا،با توزیع 700 بسته حمایتی آغاز شد. سرهنگ عزیزی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران در مراسم توزیع ...
 • مرحله ششم رزمایش کمک‌های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران با هدف حمایت از اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا،با توزیع ۷۰۰ بسته حمایتی آغاز شد.
  سرهنگ عزیزی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران در مراسم توزیع این بسته های معیشتی گفت :
  پیرو تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز نیمه شعبان مبنی بر رزمایش کمک مومنانه،تاکنون ۷ هزار و ۵۰بسته معیشتی توسط ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران بین نیازمندان توزیع شده است.
  وی افزود: بنابراین امروز به طور رسمی شاهد مرحله ششم از رزمایش کمک های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران هستیم که با توزیع ۷۰۰بسته معیشتی(ارزش هر بسته ۳ میلیون ریال) در این شهرستان کلید خورد.
  عزیزی درادامه تصریح کرد: این بسته های معیشتی شامل برنج ،روغن، رب گوجه،ماکارونی،سویا و حبوبات است که ان شاءالله در مراحل بعدی نیزتمامی نیازمندان و جامعه هدف شناسایی شده شهرستان تحت پوشش این بسته های حمایتی قرار خواهند گرفت.
  رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت نیمه شعبان مبنی بر کمک مومنانه و رزمایش همدلی به اقشار آسیب دیده در جریان کرونا تاکید کردند و به همین منظور طرح کمک های مومنانه با هدف کمک به اقشار آسیب‌پذیر اقتصادی ناشی از ویروس کرونا و نیازمندان شهرستان ، با محوریت ناحیه مقاومت بسیج گچساران و مشارکت موسسات خیریه،موکب های اربعین،هیات های مذهبی و گروه های جهادی از نیمه شعبان در این شهرستان کلید خورد و همچنان ادامه دارد.
  گفتنی است تاکنون ۶ نوبت طی مراحل اول و دوم ، کمک های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران به تعداد ۷هزارو ۷۵۰بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان توزیع شده است.

  برچسب‌ها: ، ، ،
  تبلیغات