یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سیاسی

پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۵۰ ب.ظ

هشدار؛ افزایش بی سابقه قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/شمار قربانیان کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد به ۹۶ نفر رسید

 • به گزارش نصردنا به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به ۹۶ نفر خبر داد و گفت: امروز متاسفانه چهار مورد فوتی ...
 • به گزارش نصردنا به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به ۹۶ نفر خبر داد و گفت: امروز متاسفانه چهار مورد فوتی جدید ناشی از کرونا در استان گزارش شد؛ که یکی از فوتی‌ها از تبعه افغان بوده است.
  دکتر پرویز یزدانپناه افزود: در بیستمین روز از شهریور ماه، ۲۵۸ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد ۱۲۰ نفر مبتلای قطعی و ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.
  وی ادامه داد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۵۳۰۰ مورد گزارش شده است.
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: برای کنترل کرونا همه باید خود را ملزم به استفاده از ماسک کرده، دست‌ها را به هیچ‌وجه به صورت خود نزنند، فاصله ۲ متری را در هر شرایطی از افراد دیگر به ویژه هنگام صحبت کردن حفظ کرده، در تجمعات شرکت نکرده و در یک‌کلام کرونا را جدی بگیرند.
  وی یادآور شد: ما مجبور به ادامه زندگی با کرونا و تحمل آن تا زمان کنترل بیماری هستیم، باید روزمرگی خود را همراه با دستورالعمل‌های بهداشتی به نحوی ادامه دهیم که به اطرافیانمان آسیبی وارد نکنیم.

  تبلیغات