یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سیاسی

سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۰ ب.ظ

*کشف کالای قاچاق میلیاردی در گچساران*

 • فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف کالای قاچاق از یک دستگاه وانت پراید در محوردیلم به گچساران به میزان بیش ازهفت میلیارد ریال خبر داد. به گزارش ...
 • فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف کالای قاچاق از یک دستگاه وانت پراید در محوردیلم به گچساران به میزان بیش ازهفت میلیارد ریال خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”سید محمد موسوی “اظهار داشت: درراستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پاسگاه آب شیرین شهرستان گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

  وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه وانت پراید مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.

  سرهنگ موسوی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ها بیش از هفت میلیارد ریال کالای قاچاق شامل یک عددموتور کامل و گیربکس اتوماتیک خودرو لوکس (بی ام و) فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف و ضبط کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: برابرنظر کارشناسان ،ارزش کالاهای کشف شده ۷میلیارد ریال،برآورد شده است ودراین زمینه ۱ نفرقاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودرونیز به پارکینگ انتقال یافت.
  درپایان این مقام انتظامی بابیان اینکه قاچاق ازتهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است تصریح کرد:نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.

  تبلیغات