یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سیاسی

دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۱:۰۵ ب.ظ

با افزایش شمار مبتلایان کمبود تخت‌ ای سی یو در بیمارستان های گچساران

 • ظرفیت تخت های آی سی یو در بیمارستان‌های گچساران تکمیل شد. به گزارش پایگاه خبری نصردنا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گچساران در مورد به افزایش تعداد مبتلایان کرونا ...
 • ظرفیت تخت های آی سی یو در بیمارستان‌های گچساران تکمیل شد.
  به گزارش پایگاه خبری نصردنا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گچساران در مورد به افزایش تعداد مبتلایان کرونا در این شهرستان هشدار داد.
  دکتر غلامیان افزود: همچنان آمار مراجعه بیماران کرونایی به بیمارستان‌های گچساران رو به افزایش است و وضعیت گچساران همچنان قرمز هست.
  وی با بیان اینکه تعداد بیماران بستری شده همچنان رو به افزایش است، اضافه کرد: در حال حاضر همه تخت‌های‌ ای سی یو در بیمارستان شهید رجایی تکمیل است و اگر بیمار بدحال داشته باشیم تخت‌ای سی یو وجود ندارد.
  غلایمیان افزود: مردم فکر نکنند که کرونا تمام شده و با توجه به وضعیت قرمز برخی شهر‌های استان ممکن است در هفته‌های آینده با پیک سنگینی مواجه شویم.
  سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گچساران ادامه داد: تا کنون ۳۰ نفر در گچساران بر اثر کرونا جان باختند که برخی نیز دارای بیماری زمینه‌ای نبودند.
  غلامیان گفت: با توجه به نزدیکی فصل سرما و شروع مدارس اگر مردم نکات بهداشتی را رعایت نکنند تعداد مبتلایان به صورت چشم گیری افزایش می‌یابد.
  وی یاداور شد: کارشناسانی از شکبه بهداشت و درمان، به عنوان ناظر بر رعایت نکات بهداشتی در مدارس نظارت می‌کنند.
  سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گچساران به کاهش رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم در چند هفته اخیر اشاره کرد و افزود: در حالی که رعایت نکات بهداشتی در بین مردم به بیش از ۹۰ درصد رسیده بود، اما متاسفانه در چند هفته اخیر به ۷۰ درصد کاهش یافته است

  تبلیغات