یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سیاسی

دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۹ ب.ظ

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: مراجعه حضوری به مراکز بیمه ای تامین اجتماعی ۷۵ درصد کاهش می یابد

 • با توسعه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی شدن خدمات، مراجعه حضوری به مراکز بیمه ای سازمان تامین اجتماعی ۷۵ درصد کاهش خواهد یافت. به گزارش پایگاه خبری نصردنا مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد ...
 • با توسعه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی شدن خدمات، مراجعه حضوری به مراکز بیمه ای سازمان تامین اجتماعی ۷۵ درصد کاهش خواهد یافت.
  به گزارش پایگاه خبری نصردنا مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: با گسترش خدمات غیرحضوری و الکترونیکی شدن آنها هم اکنون
  حداقل ۴۰ درصد از مراجعات حضوری بیمه شدگان و کارفرمایان به مراکز بیمه ای این سازمان کاسته شده است و با گسترش این طرح، تا پایان سال جاری ۷۵ درصد از مراجعات حضوری برای دریافت خدمات حذف خواهد شد.
  عباس نورمحمدی در دیدار با فرماندار شهرستان دناافزود: به منظور حفظ سلامت بیمه شدگان ، فرایند مراجعه حضوری مبتلایان به کرونا برای دریافت غرامت دستمزد و معرفی به کار یا استعلام وضعیت نیز حذف شده است و این افراد می توانند با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی اینترنتی eservices.tamin.ir
  نسبت به ثبت درخواست و بار گذاری مدارک ک مستندات پزشکی خود اقدام کنند.
  مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جمعیت زیر پوشش بیمه ای شهرستان دنا گفت: در حال حاضر ۶۳۰۰ بیمه شده اصلی اعم از بازنشسته و افراد شاغل در کارگاه های تولیدی، صنفی و خدماتی در این شهرستان، بیمه شده تامین اجتماعی هستند که با احتساب خانواده و افراد تحت تکفل، حدود ۱۶ هزار نفر از جمعیت این شهرستان، زیر پوشش خدمات و حمایت های بیمه ای و درمانی این سازمان قرار دارند.
  پناهی، فرماندار شهرستان دنا، در این دیدار تسریع در ارائه خدمات به مردم را قابل تقدیر دانست و گفت: با الکترون یکی شدن خدمات، پاسخ گویی به مردم در سازمان تامین اجتماعی سرعت گرفته و این اقدامات باعث افزایش رضایت بیمه شدگان و کارفرمایان از این سازمان سده است.
  حمید پناهی افزود: شهرستان دنا به دلیل ویژگی های خاص آب و هوایی و گردشگری، لز ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردار است و امیدواریم با پی گیری های که از طریق فرمانداری شهرستان، اداره کل تامین اجتماعی و استانداری صورت خواهد گرفت، زمینه سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی به ویژه در بخش احداث مراکز تفریحی و گردشگری فراهم شود.

  تبلیغات