یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۹ ب.ظ

ر یکهزار واحد مسکن مهر در گچساران واگذار شد

 • رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: یکهزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید در گچساران احداث و به متقاضیان واگذار شد. به گزارش نصردنا سعید گندمکار در جمع خبرنگاران افزود: ۲ هزار و ...
 • رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: یکهزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید در گچساران احداث و به متقاضیان واگذار شد.

  به گزارش نصردنا سعید گندمکار در جمع خبرنگاران افزود: ۲ هزار و ۶۵۲ واحد مسکن مهر برای شهر دوگنبدان در سه فاز پیش بینی شده بوده که تاکنون بیش از ۲ هزار واحد به متقاضیان واگذار شده است.
  وی بیان کرد: یکهزار واحد مسکن مهر از سال ۹۲ تاکنون احداث و به متقاضیان واگذار شده است.
  گندمکار ابراز کرد: از این تعداد مسکن مهر بیش از ۲۸۰ واحد به مددجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی این شهرستان واگذار شد.
  رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: ۶۵۲ واحد مسکن مهر هم اکنون در دوگنبدان در حال واگذاری است و تا پایان امسال به متقاضیان واگذار خواهد شد.
  وی با بیان اینکه دولت توجه ویژه ای به خانه دار شدن مردم دارد گفت: به همین دلیل دولت علاوه بر تحویل این تعداد واحد، طرح اقدام ملی مسکن نیز مطرح و آغاز شد.
  گندمکار ابراز کرد: در صورت بهره برداری از مسکن مهر یک دهم از جمعیت شهر دوگنبدان معادل بیش از ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر در آن ساکن خواهند شد.
  تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر شهرستان به متقاضیان دارای شرایط، در متعادل کردن قیمت ساخت و ساز، رهن و اجاره مسکن این منطقه صنعتی موثر خواهد بود.
  وجود فضای سبز و پارکینگ از زیرساخت‌های پیش بینی شده در مسکن مهر گچساران است.

  تبلیغات