یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سیاسی

پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۱۳ ب.ظ

فرمانده انتظامی گچساران ازکاهش نزاع دسته جمعی و کشف بیش از ۵۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد/ به همت نیروی انتظامی از اصحاب رسانه گچساران تجلیل شد

 • فرمانده انتظامی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون بالغ بر 55میلیاردو 932میلیون ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شد. به گزارش پایگاه خبری نصردنا سرهنگ سید محمد موسوی در آیین تجلیل از خبرنگاران ضمن گرامیداشت ...
 • فرمانده انتظامی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون بالغ بر ۵۵میلیاردو ۹۳۲میلیون ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شد.
  به گزارش پایگاه خبری نصردنا سرهنگ سید محمد موسوی در آیین تجلیل از خبرنگاران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار افزود: اصحاب رسانه همواره نقش مهمی را در اطلاع رسانی اخبار در جامعه بر عهدا دارند.
  وی بیان کرد: خبرنگاران همواره به خوبی نیروی انتظامی را یاری کردند و توانستند در کنار این نهاد با همکاری مردم گام های خوبی را جهت امنیت جامعه بردارند.
  فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: سال گذشته با تمام اتفاقات که سال پرکار و تلاشی را برای همه رقم زد با سربلندی طی شد و شهادت سردار دلها یک واقعه سخت و ناگوار بود که هیچ گاه مردم ایران اسلامی آن را فراموش نخواهند کرد.
  موسوی عنوان کرد: انتخابات در شهرستان گچساران به خوبی و با سلامت کامل برگزار شد و حتی زمانی که اعتبار نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس رد شد با تلاش وی و دفتر آن و ریش سفیدان مردم گچساران و باشت نشان دادند که همیشه از قانون تمکین می کنند.
  وی گفت: توسعه و بالندگی کشور در گرو امنیت است ورسانه کمک میکند کشور به بالندگی برسد.
  فرمانده انتظامی گچساران خاطر نشان کرد: لباس ما لباس خدمت است و تلاش ما این بوده به عنوان یک سرباز خدمتگذار مردم باشیم.
  موسوی بیان کرد: در کنار مدافعان سلامت کمک خبرنگاران نفش مهمی در اطلاع رسانی در زمینه ویروس کرونا داشته اند.
  وی افزود: در شرایط کنونی جامعه بیش از هر زمان دیگر نیاز به امید و آرامش دارد، نیروی انتطامی از نقد منصفانه حمایت خواهد کرد.
  فرمانده انتظامی گچساران ادامه داد: به همت پرسنل نیروی انتظامی هیچ متهم تحت تعقیب و متواری از سالهای گذشته نداریم.
  موسوی اضافه کرد: امسال بیش از ۴۷۶انواع مو ادمخدر در گچساران کشف شد مه نسبت به مدت مشابه ۹۷درصد افزایش داشته است.
  وی گفت: در این زمینه هشت باند متلاشی که نسبت به مدت مشابه ۱۰۰درصد افزایش، و ۲۱ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شده است.
  فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: در همین مدت زمان ۴۴۶ معتاد در زمینه مبارزه با مواد مخدر دراین شهرستان دستگیر شد که نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است.
  موسوی عنوان کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون بالغ بر ۵۵میلیاردو ۹۳۲میلیون ریال کالای قاچاق در گچساران کشف و۲۱۷نفر دستگیرو ۱۰۷دستگاه خودرو توقیف شده است.
  وی افزود: امسال بیش از هفت هزار ۵۰۷ تماس با ۱۱۰ گرفته شده که ۷۰درصد آن عملیاتی شده است.
  فرمانده انتظامی گچساران خاطر نشان کرد: از سال ۹۵با کاهش نزاع دسته جمعی روبرو هستیم که در این راستا عواملی اعم از فرهنگ سازی مردم و احساس مسئولیت در شهرستان و همکاری معتمدین و نیز برخوردهای قضایی و حضور به موقع پلیس و دستگیری افراد بسیار موثر بوده است.
  موسوی بیان کرد: در سالجاری نزاع دسته جمعی ۱۴ درصدکاهش ، تصادفات ۴۰درصد کاهش، تصادفات فوتی ۱۰۰درصد افزایش، تصادفات برون شهری ۵۸درصد کاهش و ۷۱ کاهش فوتی بیرون شهری تصادف در این شهرستان داشته است.
  وی گفت: ۷۰ پرونده پلیس فتا در گچساران در ۵ ماه گذشته تشکیل شد که بیشتر هتک حرمت در فضای مجازی بوده و دراین خصوص ۶۳فقره کشف و ضبط و عاملین نیزدستگیر شدند.

  برچسب‌ها: ، ، ، ، ،
  تبلیغات