جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
سیاسی

شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۷ ب.ظ

جاده آرامستان باشت مسدود شد

 • شهردار باشت گفت:جاده آرامستان این شهر در پی شیوع روزافزون بیماری کرونا و افزایش چشمگیر مبتلایان تا اطلاع ثانوی مسدود شده است. به گزارش نصردنا لطف اله موسوی روز شنبه در جمع خبرنگاران نا ...
 • شهردار باشت گفت:جاده آرامستان این شهر در پی شیوع روزافزون بیماری کرونا و افزایش چشمگیر مبتلایان تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

  به گزارش نصردنا لطف اله موسوی روز شنبه در جمع خبرنگاران نا اظهار داشت:هرگونه تجمع در آرامستان های قدیم و جدید شهر باشت ممنوع است و با آن برخورد می شود.
  وی تاکید کرد: به شهروندان توصیه می‌شود برای حفظ سلامت جامعه و قطع زنجیره انتقال بیماری ویروس کرونا از مراجعه به آرامستان‌ها خودداری کنند.
  موسوی افزود:خانواده متوفیان نیز باید برای برگزاری مراسم تشییع با کمترین تعداد شرکت کنندگان و با استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی درآرامستان حضور پیدا کنند.
  شهردار باشت از شهروندان خواست تا برای حفظ جان و سلامت خود و دیگر شهروندان به آرامستان ها مراجعه نکنند و فاتحه خوانی را از راه دور انجام دهند.

  ۶درصد از تعداد بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد ساکن شهرستان ۲۲ هزار نفری باشت هستند.

  کارشناسان حوزه بهداشت ودرمان این استان حضور در آئین های در برنامه های دسته جمعی ختم وعروسی را از مهمترین دلایل اوج گیری انتشار بیماری کرونا در این استان می دانند.

  تبلیغات