پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۶:۲۴ ب.ظ

آمار مبتلایان به کرونای استان به ۶۱۵ نفر رسید

 • سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در 31 اردیبهشت ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدان پناه ...
 • سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۹ را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از ۱۰۱ مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج؛ ۸ مورد مثبت گزارش شده است.

  وی یادآور شد: ۱ بیمار مرد و ۶ بیمار زن در شهرستان بویراحمد و ۱ بیمار مرد در شهرستان کهگیلویه شناسایی شده است که ۵ نفر از این افراد با بیماران مثبت در تماس بودند.

  وی ابراز داشت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به ۶۱۵ بیمار رسید.

  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پایان ابراز داشت: بازگشایی مدارس، اصناف و مبادی ورودی شهر ها و در نهایت بازگشت جامعه به حالت اولیه خود نشان از اتمام بیماری در استان نیست، ضروری است مردم جهت کنترل بیماری، همکاری های خود را با حوزه بهداشت و درمان قوی تر نمایند.

  وی خاطر نشان کرد: در صورت داشتن هر گونه علائم بالینی به پزشک مراجعه نموده، از تردد های غیر ضروری پرهیز کرده و فرزندان خود را نسبت به رعایت بهداشت فردی  در مدارس آگاه کنید تا خدای نکرده دچار مشکل و بیماری نشوند.

  تبلیغات