پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
سیاسی

شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۶:۵۵ ب.ظ

دستگیری سارقان حرفه ای با ۴۰ فقره سرقت در شهرستان کهگیلویه

 • فرمانده انتظامي استان کهگيلويه وبويراحمد از دستگيري سارقان حرفه اي سابقه دار با اعتراف به ۴۰ فقره سرقت در شهرستان کهگيلويه خبر داد . به گزارش نصردنا خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" مهدی انصاری" اظهار داشت: ...
 • فرمانده انتظامي استان کهگيلويه وبويراحمد از دستگيري سارقان حرفه اي سابقه دار با اعتراف به ۴۰ فقره سرقت در شهرستان کهگيلويه خبر داد
  .
  به گزارش نصردنا خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار” مهدی انصاری” اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت متوالي وسايل داخل خودرو، منزل، مغازه و اماکن خصوصي در سطح حوزه استحفاظي شهرستان کهگيلويه، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران انتظامی کلانتري ۱۲ آن فرماندهی قرار گرفت.

  وي افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام اقدامات فني و اطلاعاتي و گشت زنی های هدفمند، سه سارق آزاد شده از زندان را شناسايي و یکی از آنان را حين سرقت در يکي از روستاهاي شهرستان کهگيلويه دستگير کردند.

  سردار انصاری خاطرنشان کرد: متهم در بازجويي اوليه به ۴۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو و مغازه و دکه هاي داخل شهر و اماکن خصوصي با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

  وی تصریح کرد: مأموران طي عملياتی غافلگيرانه در همان روز هر دو متهم دیگر را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامي کهگیلویه و بویراحمد در پايان با اشاره به این که متهمان پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هرگونه جرایم موضوع را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

  تبلیغات