پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
سیاسی

دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۴ ب.ظ

دستگیری شرور سابقه دار در چرام

  • فرمانده انتظامي شهرستان چرام از دستگیری فردی شرور، که به جرم تیرانداز ی منجر به جرح باعث ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان شده بود خبر داد. به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه ...
  • فرمانده انتظامي شهرستان چرام از دستگیری فردی شرور، که به جرم تیرانداز ی منجر به جرح باعث ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان شده بود خبر داد.

    به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “فرهاد رحیمی” اظهار داشت: مأموران انتظامی این شهرستان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی یک نفر ارازل و اوباش را که به دلیل ارتکاب جرایم متعدد از جمله مزاحمت، شرارت و چندین فقره نزاع و درگیری با سلاح سرد و همچنین چند مورد تیراندازی با سلاح گرم و زخمی کردن ۱۰ نفر از شهروندان باعث ایجاد رعب و وحشت شده بود، را شناسایی کردند.

    وی با اشاره به اینکه متهم دارای سابقه ۲۵ سال محکومیت می باشد افزود: مأموران انتظامی این شهرستان در یک عملیات پلیسی و غافلگیرانه با توجه به این که این فرد شرور قصد حمله ور شده به طرف مأموران را داشت را دستگیر کردند.

    فرمانده انتظامی شهرستان چرام با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده ، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست:برای حفظ و برقراری نظم و امنیت بیشتر در سطح شهرستان از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس همکاری نمایند

    تبلیغات