چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۲ ب.ظ

ورودی شهر باشت بر روی پلاک های غیر بومی بسته شد

 • فرماندار باشت گفت: برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و مبادی ورودی شهر باشت تا اطلاع بعدی بسته شده است. سید مسعود حسینی در گفت و گو با خبرنگار ...
 • فرماندار باشت گفت: برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و مبادی ورودی شهر باشت تا اطلاع بعدی بسته شده است.
  سید مسعود حسینی در گفت و گو با خبرنگار نصردنا افزود: در این راستا با هماهنگی دستگاه های اجرایی اکیپ هایی سپاه، نیرو انتظامی و پلیس راه ، دهیاران، شوراها و مردم در ورودی این شهر مستقر شدند و از ورود خودروهای غیر بومی و افراد مشکوک به کرونا به درون شهر جلوگیری می کنند.
  حسینی افزود: جاده کمربندی شهرستان باشت و شاه بهرام نیز بسته شده است.
  فرماندار باشت تصریح کرد: هم اکنون ۲ ایستگاه تست افراد مشکوک به کرونا در پل بریم و ورودی شهر باشت مستقر هستند و چنانچه موردی مشاهده شود برای سلامت مردم به شهر خود بازگشت داده خواهند شد.
  حسینی گفت: همچنین تمامی ورودی های مناطق گردشگری این شهرستان تا اطلاع بعدی بر مسافران و گردشگران بسته شده است.
  وی افزود: مردم شهرستان باشت همواره مهمان نواز و خونگرم هستند ولی در شرایط کنونی که کشور درگیر بحران کرونا ست بنا به توصیه مسئولان بهداشتی برای سلامت و محفوظ ماندن از این بیماری از پذیرفتن مهمان معذور هستند.
  فرماندار باشت خاطر نشان کرد: برخی از واحدهای صنفی واقع در این شهرستان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل خواهند بود.
  وی افزود: این تعطیلی شامل واحد های صنفی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، نانوایی ها، میوه فروشی ها، فرآورده های خام دامی و سوپرمارکت ها نمی شود.

  برچسب‌ها: ، ، ، ، ،
  تبلیغات