پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۰ ب.ظ

هيچ مكاني براي اسكان مسافران نوروزي در کهگیلویه و بویراحمد فراهم نشده است

 • فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه خودروهايي كه قصد آمدن به استان کهگیلویه و بویراحمد را دارند در كليه ورودي‌ها توسط عوامل امدادي و خدماتي بهداشتي بررسي مي‌شوند، گفت: هيچ مكاني براي اسكان مسافران نوروزي ...
 • فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه خودروهايي كه قصد آمدن به استان کهگیلویه و بویراحمد را دارند در كليه ورودي‌ها توسط عوامل امدادي و خدماتي بهداشتي بررسي مي‌شوند، گفت: هيچ مكاني براي اسكان مسافران نوروزي در این استان فراهم نشده است .

  سردار ” مهدی انصاری ” در گفت‌وگو با خبرنگار صدا و سيماي مركز کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس سال نو را با در نظر گرفتن شرایط حساس کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا با شعار «سلامت خانواده-امنيت جامعه » شروع کرد .

  وي ضمن تقدیر از تلاش‌های جامعه پزشکی و سایر یگان های امدادی و خدماتی استان در خصوص پیشگیری و مهار بیماری کرونا، گفت: امیدواریم با همکاری و مشارکت خوب مردم بتوانیم این مشکل را هم برطرف کنیم و به یک وضعیت مطلوب برسیم.

  سردار ” انصاری ” عنوان داشت: پليس استان کهگیلویه و بویراحمد برای ارتقاء احساس امنیت با توجه به شرایط موجود، اقدام به تقویت و افزایش گشت های انتظامی، پیشگیری و ترافیکی كرده است.

  فرمانده انتظامي استان گفت: درحال حاضر امنیت مطلوبی در کهگیلویه و بویراحمد برقرار است و از شهروندان درخواست داریم پلیس را همکاری کنند و به مقررات پایبند باشند.

  سردار ” مهدی انصاری ” با اشاره به اينكه در ورودي همه شهرهاي منتهي به استان کهگیلویه و بویراحمد نيروي انتظامي در كنار دانشگاه علوم پزشكي، هلال احمر و ساير دستگاه ها قرار دارند و خودروها را كنترل مي كنند، بيان كرد: هيچ مكاني براي اسكان مسافران نوروزي در این استان فراهم نشده است.

  در پايان فرماندهي انتظامي استان از هموطنان خواست از هرگونه سفر غيرضروري به کهگیلویه و بویراحمد خودداري كنند و در صورت الزام به مسافرت، با خادمان خود در تيم هاي امدادي مستقر در ورودي شهرها همكاري لازم داشته باشند.

  تبلیغات