پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۲ ب.ظ

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از همراهی کسبه با پلیس تشکر کرد

  • فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تشکر از همراهی و همکاری مردم، کسبه و بازاریان در اجرای طرح مبارزه با کرونا ویروس، گفت: مراکز عرضه مایحتاج ضروری مردم تعطیل نمی شود . سردار " مهدی ...
  • فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تشکر از همراهی و همکاری مردم، کسبه و بازاریان در اجرای طرح مبارزه با کرونا ویروس، گفت: مراکز عرضه مایحتاج ضروری مردم تعطیل نمی شود .

    سردار ” مهدی انصاری ” در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و عزت و آبرومندی برای تک تک شهروندان و هم استانی های با غیرت از خداوند متعال، بيان كرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری سایر رده های انتظامی و همچنین اداره صنعت و معدن و اتاق اصناف به طور مستمر بر فعالیت صنوف نظارت دارند.

    وی افزود: در این راستا، نانوایی‌ها و فرشگاه‌های عرضه مواد غذایی فعال هستند و تعطیلی مراکز تجاری، پاساژها و صنوفی که اقلام ضروری ارائه نمی کنند همچنان در دستور کار است.

    این مقام ارشد انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست تا کنترل کامل اوضاع از تردد های غیر ضروری به صورت پیاده و یا با وسایط نقلیه در سطح شهر خودداری كرده و در منزل بمانند.

    تبلیغات