چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۲ ب.ظ

همه صنوف استان تا ۱۵ فروردین تعطیل شدند

 • معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همه واحدهای صنفی بجز صنوفی که عرضه کننده کالاهای ضروری مردم هستند تا ۱۵ فروردین تعطیل شدند. به گزارش نصردنا به نقل از ...
 • معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همه واحدهای صنفی بجز صنوفی که عرضه کننده کالاهای ضروری مردم هستند تا ۱۵ فروردین تعطیل شدند.

  به گزارش نصردنا به نقل از ایرنا حشمت الله صمیمی اظهارداشت: واحدهای صنفی عرضه کننده کالای ضروری و اساسی با رعایت پروتکل های بهداشتی در این ایام به فعالیت خود ادامه می دهند.

  وی بیان کرد: با توجه به تصمیمات کلان کشوری ، برای جلوگیری از ویروس کرونا تنها صنف خبازان، خواربارفروشی، میوه و تره بار، قصابان، بزازان، داروخانه‌ ها و مرغ فروشان برای خدمات رسانی دایر خواهند بود.

  صمیمی عنوان کرد: سرپیچی و عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی از سوی صنوف تهدید علیه بهداشت عمومی محسوب و دستگاه های نظارتی موظف به اقدام قانونی هستند .
  وی تاکید کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مکان های پر تجمع استان نیز باید تعطیل شوند.
  صمیمی اضافه کرد: گشت مشترک متشکل از تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و صمت به صورت روزانه سطح بازار و صنوف مختلف را رصد و ارزیابی می کنند.

  تبلیغات