پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۷ ب.ظ

از ورود خودروها با پلاک غیربومی به داخل کهگیلویه و بویراحمد ممانعت و جلوگیری می شود

 • تجمع و ترافیک ماشین ها در ورودی شهرهای استان به دلیل حساسیت کنترل و غربالگری مسافران بوده و به معنای ورود مسافر یا گردشگر به این استان نیست. به گزارش نصردنابراساس تصمیم مسئولان استان چنانچه طبق ...
 • تجمع و ترافیک ماشین ها در ورودی شهرهای استان به دلیل حساسیت کنترل و غربالگری مسافران بوده و به معنای ورود مسافر یا گردشگر به این استان نیست.
  به گزارش نصردنابراساس تصمیم مسئولان استان چنانچه طبق بررسی ها، معلوم شود که افراد در ورودی های استان مسافر هستند و یا اینکه بومی استان نمی باشند و پلاک خودروی آنها نیز غیربومی است حتما از تردد آنان در استان جلوگیری می شود.
  کنترل شدید در مبادی ورودی همه شهرهای استان به صورت دقیق و جدی با هدف حفظ سلامت مردم توسط سپاه فتح استان، نیروی انتظامی و با همکاری هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی و به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود.
  همچنین در صورت مشاهده هر شخص مشکوک مبتلا به ویروس کرونا یا از ورود آن شخص به استان جلوگیری می شود و برگشت داده خواهد شد و یا ۱۴ روز در محل های مشخص شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی نگهداری و قرنطینه می گردد.
  با توحه به اینکه همه مراکز تفریحی، اقامتگاهی، هتل ها و تفرجگاه ها در استان تعطیل هستند، هیچ مسافر و گردشگری در استان پذیرش نمی شود و این موضوع با حساسیت و دقت از سوی دستگاه مربوطه کنترل و نظارت شدید به عمل می آید.
  همچنین مصوب شده است که چهار صنف مهم خبازان، قصابان، خواربار فروشی ها و میوه و تره باری ها تنها در صورتی می توانند فعالیت داشته باشند که پروتکل بهداشتی را کاملا رعایت نمایند و مابقی اصناف تا روز ۱۶ فروردین ماه جاری تعطیل می باشند.
  این دستورالعمل به همه فرمانداران استان نیز برای اجرا ابلاغ شده است.

  برچسب‌ها: ، ، ، ،
  تبلیغات